Panevėžiui pergales skynęs N. Čanakas atleidžiamas iš Turkijos komandos

Ankaros „Turk Telekom“ ekipa nusprendė pasukti skirtingais keliais su krepšinio specialistu iš Belgrado, panevėžiečiams gerai žinomu 47-erių Nenadu Čanaku.

Žadama netrukus oficialiai pranešti apie jo atleidimą. Serbą turėtų pakeisti specialistas iš Turkijos Selčukas Arnakas.

Turkijos krepšinio čempionate per pirmąsias ketverias rungtynes N. Čanako kariauna „Turk Telekom“ pralaimėjo dukart.

Savaitgalį Ankaros klubas išvykoje 80:100 nusileido „Pinar Karsiyaka“ krepšininkams. Ne ką geriau sekėsi ir Europos taurės varžybose.

„Turk Telekom“ per pirmąsias trejas rungtynes patyrė du pralaimėjimus.

N. Čanakas 2018–2023 metų sezonais darbavosi Panevėžio krepšinio klube „Lietkabelis“.

Ši komanda, vadovaujamas N. Čanako, sykį tapo LKL vicečempionu, triskart iškovojo bronzos medalius. Karaliaus Mindaugo taurės turnyre N. Čanako vedamas „Lietkabelis“ dukart laimėjo sidabro ir triskart bronzos medalius.