P. Židonio nuotr.

Panevėžio įmonė atleidžia beveik visus darbuotojus

Panevėžio įmonė atleidžia beveik visus darbuotojus

Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimu užsiimanti Panevėžio įmonė „Energijos taupymo centras“ balandį dėl pasikeitusių rinkos poreikių energetikos srityje atleidžia didžiąją dalį darbuotojų.

„E energijos“ grupei priklausančioje įmonėje iš viso dirbo 47 darbuotojai, iš jų bendrovė planuoja atleisti 38. Tai „Energijos taupymo centras“ Užimtumo tarnybai nurodė balandžio 15 dieną.

Kaip Eltą informavo tarnyba, „Energijos taupymo centras“ atleidžia aštuonis santechnikus, šešis elektromonterius, penkis suvirintojus, taip pat po tris tiekėjus, inžinierius, projektų vadovus bei kitų sričių darbuotojus.

Anot Užimtumo tarnybos, darbuotojai atleidžiami sumažėjus užsakymų kiekiui.

„Nurodoma, kad dėl pasikeitusių tendencijų energetikos srityje yra gerokai sumažėjęs biokuro katilinių rekonstravimo ir statybos poreikis, dėl ko bendrovė neturi sudariusi naujų sutarčių ir neturi naujų užsakymų darbams, kuriems atlikti reikalingi būtų reikalingi šie darbuotojai“, – Eltai nurodė Užimtumo tarnyba.

Nuo šių metų balandžio 16 dienos įmonė turėjo beveik 12,58 tūkst. eurų siekiančią skolą „Sodrai“. Tačiau laikotarpiu nuo balandžio 19 iki 26 dienos įmonė nurodė jokių įsiskolinimų neturinti.

2022 metais įmonės grynasis pelnas siekė 308 tūkst. eurų, o pajamos sudarė 12,712 mln. eurų.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Santechnikai , elektrikai darbų sočiai, deficitines specialybės. Nebuvo noro dirbt, kam čia terliotis su smulkiais užsakymais. Žmonės neprapuls, gerų specų trūksta.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų