HOROSKOPAS rugsėjo 26-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS rugsėjo 26-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Šiandien tikėtini išsiilgti pasižmonėjimai, padiskutavimai. Tik vargu ar nepriplepėsite, ko nereikia. Labai svarbu tramdyti aštrų liežuvį. Imkitės pagaliau konkrečių veiksmų, jeigu svajojate apie praktinių tikslų realizavimą.

JAUTIS

Jūsų įtaka aplinkiniams bus gana pozityvi, nors patys tikriausiai nesulauksite to paties. Kažkas gali mėginti pasinaudoti jūsų vardu ar dosnumu. Galbūt nerimausite dėl užgriuvusių materialinių problemų.

DVYNIAI

Šiandieną gana neadekvačiai vertinsite kitus žmones ir bendrą situaciją. Gali paaiškėti, kad pervertinote savo arba jų galimybes. Jeigu išsakysite jausmus, jie gali atsimušti kaip į sieną. Dėl nesulaukiamo atsako gali kilti nesusipratimai.

VĖŽYS

Šiandien bendrauti su jumis nebūtinai norės tie, į kuriuos nukreipsite savo dėmesį. Galbūt nelabai turėsite, ką jiems pasiūlyti, kuo sudominti. Pasisaugokite sukčių.

LIŪTAS

Kuo beužsiimtumėte, prireiks kantrybės, nes rezultatas nebūtinai iš karto bus toks, kokio siekiate. Galbūt nerimausite dėl savo vaidmens, įtakos kolektyve, visuomenėje. Atsijokite netikrus draugus.

MERGELĖ

Šiandien mintys suksis apie darbus, sveikatą, augintinius. Gali būti, kad vakare save graušite dėl kai kurių nepadarytų darbų, neįvykdytų planų. Nebūkite sau per griežti.

SVARSTYKLĖS

Trauks platesni horizontai, norėsis ištrūkti iš įprastos aplinkos, sudalyvauti renginiuose, varžybose ar kt. Tačiau gali sulaikyti įvairūs rūpesčiai, pinigų stygius. O jeigu visgi kur nors toliau vyksite, būkite itin atidūs kelyje.

SKORPIONAS

Šiandien turėtumėte susitikti su giminaičiais, senais draugais. Gali išaiškėti nelabai malonūs dalykai. Jiems arba jums ypač rūpės finansinės, paveldėjimo, psichologinės, seksualinės problemos, todėl kalbos labiausiai suksis apie tai.

ŠAULYS

Jausmų pasaulyje tikėtina sumaištis. Nekokia diena aiškintis santykius, kritikuoti partnerį, aplinkinius. Pastaruosius vertinkite blaiviai, nesitikėkite iš jų daugiau nei jie gali jums pasiūlyti. Verčiau aktyviai leiskite laisvalaikį, sportuokite.

OŽIARAGIS

Galite būti kiek sudirgę, jeigu atsisakėte siūlomų pagundų dėl kažkokių suplanuotų reikalų. Beje, tai gali apsaugoti jus nuo papildomų problemų, sveikatos sutrikdymo. Naujos pažintys vėliau gali nuvilti, todėl nepasitikėkite pirmu įspūdžiu.

VANDENIS

Gana šauni diena, jeigu vengsite rizikos ir stengsitės ne vien dėl savęs. Pralinksminę, pamaloninę aplinkinius, ir patys jausitės daug geriau. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai saugiai leistų laisvalaikį, pasidomėkite jų poreikiais.

ŽUVYS

Šiandien gali paaiškėti, kad šeimyninės problemos turi gilias šaknis. Galbūt teks susitaikyti su gana nemaloniais dalykais. Venkite skolinti, išlaidauti, saugokite save ir šeimos narius nuo nepalankių svetimų įtakų.

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų