HOROSKOPAS birželio 6-ajai, antradieniui

HOROSKOPAS birželio 6-ajai, antradieniui

AVINAS

Aplinkiniams atrodysite originalūs, psichologiškai įžvalgūs, gebantys protingai patarti, vadovauti. Malonu bus jaustis reikalingiems, bet kartu neramins atsakomybės našta, būtinybė daryti nepataisomus sprendimus.

JAUTIS

Gali kilti pagunda keisti asmeninius planus, kur nors išvažiuoti, registruotis į mokymus ar pan. Galite vykti į mokslinę konferenciją, dalykinį seminarą, pažintinę išvyką. Jei laikote egzaminus, ruošiate straipsnius, gana produktyviai padirbėsite.

DVYNIAI

Aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, skolomis, mokesčiais. Regis, būsite išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales, rūpindamiesi žalos mažinimu ir pan.

VĖŽYS

Daug sužinosite ir išmoksite bendraudami su dalykiniais partneriais bei oponentais. Praplėsite savo požiūrį į gyvenimą, žmonių tarpusavio santykius. Tai padės suderinti skirtingus interesus, tačiau tik tuo atveju, jei nesate stiprūs konkurentai.

LIŪTAS

Nevenkite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jei teks dirbti daugiau už kitus. Tai bus naudinga profesinei ateičiai. Įmanomos pagundos, kurioms bus sunku atsispirti. Galite įsisukti į aistringos meilės verpetą, pagauti sportinį azartą ar kt.

MERGELĖ

Tai gali būti maloni, smagi diena, kuomet gebėsite pasidžiaugti net mažomis smulkmenomis. Gerai nuteiks flirtas, komplimentai, vaikų pasiekimai arba tiesiog mylimo žmogaus buvimas šalia, gamtos žaluma.

SVARSTYKLĖS

Šiandien jums geriausiai seksis rūpintis šeima, buitimi, artimaisiais. Neverta griebtis globalių reikalų, nes kartais būtina apsiriboti asmenine bei šeimos erdve, pasirūpinti namais, sodyba ar pabūti gamtoje šalia namų.

SKORPIONAS

Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, logistikos, reklamos. Regis, apsispręsite dėl kažkokios išvykos, interviu ar mokymų. Kažką įgyvendinti padės draugas arba giminaitis.

ŠAULYS

Būsite nusiteikę pirkti reikalingas prekes ar paslaugas, tartis dėl nuomos, kredito, lizingo, atsiskaitymų. Galite sulaukti pageidaujamos pagalbos ar informacijos.

OŽIARAGIS

Darbas vys darbą, teks daug bendrauti, dalintis žiniomis. Galite būti įpareigoti spręsti gana sudėtingas problemas. Įsigilinę į dominantį reikalą, rasite konkrečius atsakymus.

VANDENIS

Būsite nusiteikę ramiai siekti savo suplanuotų tikslų. Geriau seksis, jei gebėsite pasinaudoti užuominomis, konfidencialia informacija bei intuityviai jausite, kas būtų naudinga.

ŽUVYS

Šiandien labai pravers proto lankstumas, apsukrumas bei draugiški ryšiai. Jeigu liks laisvo laiko, lengvai rasite įdomių užsiėmimų, renginių ir bendraminčių.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų