Futbolininkai sužaidė lygiosiomis

Šįvakar Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su „Kauno Žalgiriu“. Šis susitikimas baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1 (0:0).

Rungtynes aktyviai pradėję kauniečiai per pirmąsias 5 žaidimo minutes kėlė tris kampinius prie svečių vartų, bet panevėžiečiai sėkmingai apsigynė.

13-ąją mačo minutę „Panevėžio“ futbolininkai surengė greitą išpuolį, kuriame po Pijaus Širvio smūgio savo komandą išgelbėjo kamuolį į kampinį nukreipęs „Kauno Žalgirio“ vartininkas Deividas Mikelionis. Dar porą kartų D. Mikelionis gelbėjo savo komandą gelbėjo kėlinio viduryje po Rafaelio Floro bei Dimitrios Tsakmakio smūgių.

Dar vieną progą progą pasižymėti 31-ąją rungtynių minutę turėjo Jorge Elias, bet „Panevėžio“ puolėjas iš dėkingos padėties nepataikė į vartus.

Svečių komandos vartininkas Victoras Golas iki pertraukos rimtesnio darbo praktiškai neturėjo. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui panevėžiečiai turėjo puikią progą išsiveržti į priekį. Jau į tuščius vartus skriejusį kamuolį paskutinę akimirką į kampinį nukreipė „Kauno Žalgirio“ gynėjas Egidijus Vaitkūnas.

Po kelių minučių, savo baudos aikštelėje šiurkščiai suklydus „Panevėžio“ gynėjams, šimtaprocentinės progos neišnaudojo Michaelis Thuique – savo ekipą išgelbėjo vartininkas V. Golas.

Jau kitoje atakoje „Panevėžio“ komandai pavyko išsiveržti į priekį. 55-ąją mačo minutę po puikaus P. Širvio reido ir perdavimo taikliai vienu lietimu smūgiavo Jeffrey Sarpongas.

74-ąją rungtynių minutę aikštės šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. Gavęs tikslų perdavimą iš E. Vaitkūno „Kauno Žalgirio“ saugas Divine Naah iš arti pasiuntė kamuolį į vartus – 1:1.

81-ąją rungtynių minutę svečiai vėl galėjo išsiveržti į priekį. Pakėlus kampinį prie „Kauno Žalgirio“ vartų galva smūgiavo Matheusas Bissi, bet puikią reakciją pademonstravęs šeimininkų vartininkas D. Mikelionis išgelbėjo savo komandą.

Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė. Susitikimas tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Panevėžio“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rungtynes su „Kauno Žalgiriu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Victoras Golas, Pijus Širvys, Matheusas Bissi, Justinas Januševskis, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Dimitrios Tsakmakis, Ernestas Veliulis (82 min. Eligijus Jankauskas), Jeffrey Sarpongas, Elivelto, Jorge Elias (82 min. Sebastianas Vasquezas).

Šis susitikimas buvo šeštasis iš eilės, kai „Panevėžio“ komandai A lygos čempionate nepavyko laimėti. Paskutinį kartą pergale panevėžiečiai džiaugėsi rugsėjo 11 dieną, kuomet svečiuose rezultatu 3;1 įveikė absoliutų lygos autsaiderį Kėdainių „Nevėžį“. Po to sekė 6 nelaimėtų rungtynių serija (4 lygiosios ir 2 pralaimėjimai), per kurią FK „Panevėžys“ surinko tik 4 taškus iš 18 galimų.

Artimiausią susitikimą FK „Panevėžys“ žais spalio 31 dieną. Panevėžiečiai Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse namuose susitiks su Telšių „Džiugo“ futbolininkais. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 15 valandą.