Dantų implantavimas: kokį vaidmenį vaidina pacientų pasirinkta klinika?

Dantų implantavimas: kokį vaidmenį vaidina pacientų pasirinkta klinika?

Dantų implantai – pažangiausias metodas atkurti prarastus dantis. Teigiama, kad tinkamai parinkti ir įsriegti dantų implantai tarnauja visą gyvenimą. Tačiau tam, kad rezultatas būtų patikimas ir ilgalaikis, būtina atkreipti dėmesį, kam patikite implantavimą.

Natūralu, kad kai pasiūla – tokia didelė, išsirinkti kliniką, kurios specialistai pasirūpintų Jūsų šypsena, nėra lengva. Nesvarbu, kokią paslaugą užsakytume, visi ieškome profesionalų. Taigi, šįkart – apie odontologijos klinikos pasirinkimo svarbą: straipsnyje apžvelgiama svarbiausia informacija, kurią būtina įvertinti, kad galėtumėte priimti optimalų sprendimą.

Panaršykite po odontologijos klinikos interneto svetainę

Pirmas dalykas, kurį turi atlikti būsimasis pacientas – tai apsilankyti dantų implantologijos centro arba odontologijos klinikos interneto svetainėje.

Pasidomėkite, kokias paslaugas klinika teikia, ar dantų implantacija – viena iš pagrindinių, ar šalutinė paslauga? Kai kurios klinikos šioje srityje specializuojasi, kitose implantacija yra tik viena iš plataus spektro paslaugų.

Interneto svetainėje turėtų būti pateikta informacijos, kuri pacientams leistų sužinoti daugiau apie pačią procedūrą ir ko jie gali tikėtis konsultacijos metu. Beje, pasidomėkite, ar pirmoji konsultacija yra mokama, ar ne.

Taip pat geriausios klinikos dalijasi straipsniais, vaizdo įrašais ir kita medžiaga apie gydymo galimybes, geriausias implantavimo metodikas ir pan.

Geriau rinktis kliniką, kurioje suteikiamos visos reikiamos paslaugos

Dėl vienų ar kitų priežasčių (pavyzdžiui, dėl reikiamos aparatūros ar specialistų trūkumo) ne visos klinikos teikia visas dantų implantacijos paslaugas.

Pavyzdžiui, kai kurios implantuojančios klinikos protezus ant implantų patiki kitiems specialistams. Idealu, jeigu laboratorija yra pačioje klinikoje. Kai viskas nuo A iki Z įgyvendinama vienoje vietoje, galite tikėtis didesnio organizuotumo, palankesnių terminų, kartais – net ir mažesnių kainų. Klinikos „Dantų estetika“ Kaune komanda suburta iš rūpestingiausių odontologų, implantologų, dantų technikų bei burnos higienos specialistų, tad čia taip pat bus pasirūpinta viskuo, ko reikia implantuojant.

Paieškokite kitų pacientų atsiliepimų apie kliniką

Internete (klinikos tinklalapyje, „Google“ paieškos sistemoje, socialiniuose tinkluose ir kt.) pasistenkite surinkti kuo daugiau informacijos apie kliniką: čia rasite pacientų sėkmės istorijų, atsiliepimų, padedančių susidaryti objektyvesnę nuomonę.

Labai vertinga informacija – kaip pacientų dantys atrodė prieš ir po procedūros: nebūtina būti specialistu, kad suprastumėte, ar atkurta šypsena atrodo estetiškai.

Jei klinika neturi atsiliepimų ar slepia darbų pavyzdžius, geriau ją aplenkti.

Pasidomėkite ir klinikos specialistų žiniomis bei patirtimi

Taigi, labai svarbu pasidomėti, kiek laiko klinika jau veikia, kokie specialistai čia dirba, ar jie yra sukaupę pakankamai implantavimo patirties, kaip jie tobulinasi, kokius mokslus yra baigę?

Būtina pasidomėti implantavimo kainomis ir finansavimo būdais

Svarstant apie dantų implantaciją, natūraliai vienas pirmųjų pacientų užduodamų klausimų – kiek visa tai kainuos? Deja, Lietuvoje dantų implantacijos kompensavimo galimybės yra ribotos, tad didžiąją dalį ar net visas jas teks dengti asmeninėmis lėšomis.

Tačiau aukšta kaina nereiškia, kad pacientas turi atsisakyti svajonės turėti gražią šypseną. Daugelis klinikų, tarp jų – ir „Dantų estetika“ Kaune, teikia paslaugas išsimokėtinai. Klinikos interneto svetainėje yra pateiktas atskiras paslaugų išsimokėtinai kainoraštis: dar prieš kreipdamasis, pacientas gali preliminariai sužinoti, kokia būtų mėnesinė įmoka pritaikius vieną ar kitą implantavimo metodiką.

Apsilankykite konsultacijoje, o prieš ją susirašykite aktualius klausimus

Galiausiai, visus taškus ant „i“ Jums sudėti leis pirminė konsultacija. Atvykę į ją, dažnai pacientai per trumpą laiką sužino daug informacijos, bet gali pamiršti užduoti jiems aktualius klausimus. Taigi, verta sudaryti tokių klausimų sąrašą, pavyzdžiui:

  • Per kiek laiko visiškai bus atkurti dantys?
  • Kokie implantai naudojami?
  • Kaip efektyviai malšinti skausmą po implantacijos?

Jei gydytojas neatsako į Jums aktualius klausimus ar atsako į juos labai lakoniškai, neišsamiai, vėlgi tai gali būti ženklas, kad specialistui trūksta kompetencijos. Bendravimas – irgi labai svarbus komponentas. Taigi, sėkmės surandant geriausią odontologijos kliniką!

 

 

 

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų