Dantų implantavimas greitai ir paprastai

Dantų implantavimas greitai ir paprastai

Dantų implantavimas yra profesionali odontologijos klinikose atliekama procedūra, kuri atkuria pažeistus dantis. Galimas tiek pavienis dantų implantavimas, kuomet atkuriami pavieniai dantys, tiek ištisų dantų atkūrimas patyrus rimtesnes traumas. Dantų implantavimo metodai naudojami jau daugybę metų odontologijoje ir yra patikimi, kadangi implantai lengvai prigyja.

Toliau skaitydami sužinosite viską apie dantų implantavimą, pradedant procedūrų atlikimu, baigiant taikomais metodais ir medicininiais sprendimais. Profesionalūs klinikoje dirbantys dantų implantavimo specialistai visuomet atskubės į pagalbą ir padės Jums pačiais įvairiausiais implantavimo atvejais.

Profesionalios dantų implantavimo paslaugos

Kas tai yra dantų implantavimas ir kokie šios odontologinės procedūros privalumai? Iš tiesų, norint atkurti pažeistus dantis, ko gero nėra saugesnio ir patikimesnio bei labiau pritaikomo sprendimo, kaip implanto įdėjimas. Dantų implantai leidžia jaustis natūraliai, yra visiškai nematomi ir yra daug patogesni nei dantų tilteliai ar plokštelės.

Danties implantas – tai nedidelis metalinis, dažniausiai titano sriegelis, kuris įsriegiamas danties šaknies vietoje ir atstoja dantų šaknis. Titanas žandikaulyje greitai prigyja, o specialistų profesionalumas užtikrina, kad nekiltų jokių komplikacijų. Implantas paslepiamas plombavimo procedūromis atkuriant danties vainiką. Šitokiu būdu atkurtas dantis visiškai nesiskiria nuo tikro. Dantų implantai patikimai atkuria kramtymo funkciją, padeda sustabdyti žandikaulio deformaciją.

Implantuojant dantis, paprastai prireikia ne vienos procedūros. Pirmosios procedūros metu įsriegiamas implantas, tuomet, kai jis prigyja, galima imtis tolesnių procedūrų. Implanto prigijimo laikotarpis dažniausiai siekia nuo 6 iki 12 savaičių, priklausomai nuo konkrečios situacijos.

Burnos estetika ir higiena

Nepamirškite, kad dantų sveikata priklauso nuo burnos higienos ir tinkamo rūpinimosi ja. Dantis implantuojantys specialistai visuomet suteikia praktiškas ir naudingas rekomendacijas ateičiai, kaip reikėtų rūpintis savimi, kad būtų išvengta rimtų dantų pažeidimų. Naudinga profesionali burnos higiena – ją taip pat galite atlikti klinikoje apsilankydami pas burnos higienistą. Taip pat teikiamos ir estetinės odontologijos paslaugos, kurios leis mėgautis nepriekaištingai gražia šypsena.

Daugiau apie dantų implantaciją ir atliekamas procedūras sužinosite: https://vingioklinika.lt/paslauga/dantu-implantavimas/

 

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų