Automobilių dalys: kurias galima nesvarstant pirkti naudotas?

Automobilių dalys: kurias galima nesvarstant pirkti naudotas?

Keisdami sugadintą automobilio dalį tikriausiai žinote, kad naujų dalių galite užsisakyti internetu su nuolaida . Tačiau šios dalys yra antrinės rinkos dalys, todėl gali būti sunku nustatyti tokių dalių kokybę, nes tiek daug gamintojų pigiai gamina žemos kokybės dalis. Išoriškai jie gali atrodyti gražiai, tačiau dažnai yra prastai pagaminti ir gali kelti pavojų jūsų transporto priemonės funkcionalumui ar saugumui.  Kai perkate automobilių dalis su nuolaida, paprastai gaunate OEM dalis, o ne antrinę rinką. OEM reiškia originalios įrangos gamintoją ir reiškia, kad dalį sukūrė gamintojas, kuris sukūrė dalį visiškai naujai transporto priemonei. 

Automobilių dalys, kurias turėtumėte pirkti naudotas

Kai kalbama apie pigių automobilių dalių pirkimą, kai kurios dalys beveik visada yra saugios, o kitas geriau pirkti naujas. Žinoma, konkrečių dalių kokybė skirsis, tačiau Srotas24.lt galite saugiai nusipirkti toliau nurodytas naudotas dalis ir sutaupyti pinigų.

  • Padangos. Dažnai į aikštelę atvažiuoja netvarkingi automobiliai su beveik idealios būklės padangomis. Kadangi daugelis autoavarijų sugadina automobilio kėbulą, o ne padangas, galite jaustis užtikrintai, žinodami, kad galėsite rasti padangas su minimaliu nusidėvėjimu ir nedidele rida.
  • Ratlankiai. Ratų ratlankiai yra dar viena automobilio dalis, kuri dažnai į dalių parduotuvę patenka geros būklės. Kadangi ratlankiai sukurti taip, kad atlaikytų didžiulį slėgį ir svorį, jie dažnai lieka nepažeisti po susidūrimo. Jei jūsų automobiliui reikia naujų ratlankių, apsvarstykite galimybę įsigyti naudotą rinkinį!
  • Galinio vaizdo ir šoniniai veidrodėliai. Veidrodžiai, kurie nėra įskilę, sulūžę ar nesudužę, vis tiek gali būti naudojami kitoje transporto priemonėje. Jei jums reikia naujo šoninio ar galinio vaizdo veidrodėlio, dėvėto veidrodžio pasirinkimas yra puikus būdas sutaupyti pinigų ir įsigyti reikiamą dalį.
  • Maitinimo spynos. Kai jūsų automobilio maitinimo užraktai susidėvi ir veikia netinkamai, galite jausti pagundą išleisti daug pinigų, kad galėtumėte vėl lengvai užrakinti automobilį. 

Daugiau kokybiškų auto dalių ieškokite srotas.ee ir srots.lv 

Kai transporto priemonės eksploatavimo laikas baigiasi, priekinis stiklas dažnai lieka visiškai nepažeistas. Dėl savo tinkamumo naudoti priekiniai stiklai yra verta dėmesio automobilio dalis, kurią reikia įsigyti naudotą. Pirkdami naudotą priekinį stiklą galite sutaupyti šimtus! Srotas tiekia įvairias atnaujintas transmisijas įvairioms transporto priemonėms. Nors nauja transmisija gali kainuoti tūkstančius, naudota gali veikti taip pat gerai ir sutaupyti daug pinigų.

Variklis: ar tikrai galima pirkti naudotą?

Nesvarbu, ar jūsų varikliui reikia didelio (ir brangaus) remonto, ar jis turi būti pakeistas, niekada nėra bloga idėja pirkti naudotą automobilio variklį. Nauji varikliai paprastai kainuoja brangiai, priklausomai nuo to, ar jūsų automobiliui reikia keturių cilindrų, V6 ar V8.

Kita vertus, naudoti varikliai paprastai kainuoja pigiau nei visiškai nauji varikliai

Sparnai ir buferiai: naudoti gali tikti jūsų automobiliui?

Turite mažą sparno įlenkimą? O gal itin nedėmesingas vairuotojas atsitrenkė į jūsų stovinčią transporto priemonę ir nuvažiavo? Nemokėkite daugiau nei jums reikia už naują sparną ar buferį, nes greičiausiai galite rasti idealų atitikmenį už dalį naujos dalies kainos.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų