Autobusas partrenkė pėsčiąjį

Autobusas partrenkė pėsčiąjį

Tamsiais vakarais gatvėse tampa padidinto pavojaus zona pėstiesiems. Panevėžyje per vieną vakarą nutrenkti du per gatvę ėję pėstieji. Vieno jų nepastebėjo maršrutinio autobuso vairuotojas.

Nelaimė įvyko antradienio vakarą, apie 18 val. Tulpių ir Vasario 16-osios gatvių sankryžoje 53–ejų vyro vairuojamas autobusas MAN sankryžoje, degant leidžiamam žaliam šviesoforo signalui, sukdamas į kairę kliudė jam iš dešinės pusės ėjusį 68-erių panevėžietį. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje sužalotajam nustatyta galvos mušta žaizda, 0,40 prom. girtumas. Jis išleistas gydytis ambulatoriškai.

Tą patį vakarą, apie 20.52 val., 53-ejų panevėžietė, vairuodama automobilį „Volvo“, važiuodama Kniaudiškių gatve kliudė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusią 58-erių panevėžietę. Partrenktai moteriai Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nustatyta dešinio kelio ir čiurnos sumušimai, veido nubrozdinimas, dešinio antakio žaizda. Nukentėjusioji išleista gydytis į namus.

Komentarai

 • Nenuostabu, kad autobusai tampa nematomi. Prieštvaniniai autobusai su vos vos šviečiančiomis tiek gabaritų, tiek visomis kitomis šviesomis. Maršruto Numeriai arba vos apšviesti arba patamsyje. Autobusų vairuotojai lyg bijotų kažko sėdi patamsyje, autobusuose tamsu. Lyg nebūtų ledinių lempučių- išsitraukę sovietinių laikų lemputes, nei prie durų įlipant išlipant apšviesta, nei salone, nei virš vairuotojo kabinos langeliai. Matyt labai kurą taupo, užtat nesaugūs. Toks nuotraukoje ir yra.

  • Atsakyti
  • tai šis autobusas patamsyje yra nematomas? Mašinos visada yra matomos, o štai pėstieji, apsirengę tamsiai ir be atšvaistų, ypač lyjant – tikrai ne

   • Atsakyti
   • Jei jau taip vairuotojai nemato pėsčiųjų, tai gal reikėtų jiems regėjimą pasitikrinti ir akinius įsigyti. Kniaudiškių gatvėje jau kitaip perėjos nebeįmanoma nei apšviesti nei paženklinti.

    • Ne vairuotojas aklas, o pėstysis, nes ten išmanus šviesoforas, jeigu autobusas suko per žalią, tai pėsčiajam degė raudonas.

 • ne tik važiuoti, bet ir vaikščioti reikia pagal kelių taisykles, pėstiesiems nevalia eiti per gatvę kada panorėjus, ignoruoti draudžiantį eiti ir važiuoti šviesoforo signalą, kelyje nereikia elgtis neatsakingai, o čia dar su promilėm žmogelis….

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų