Astrologinė prognozė balandžio 19-ajai, pirmadieniui

Astrologinė prognozė balandžio 19-ajai, pirmadieniui

AVINAS

Nekaip seksis bendrauti, susikaupti. Nepaisant to, jums nepaprastai rūpės tai, kas gražu, skanu, teikia komfortą. Svajosite apie labai žemiškus, praktiškus dalykus. Svarbesni taps namai, jų dizainas.

JAUTIS

Ši diena žada emocijų, mezgant naujas asmenines ir dalykines pažintis, aiškinantis savo teises bei galimybes darbe, siekiant įkūnyti jums reikšmingus sumanymus. Kaip bebūtų, pozityvūs susitarimai yra įmanomi.

DVYNIAI

Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų sugebėjimo lanksčiai bendrauti, derėtis. Reikia ieškoti kompromiso, antraip gali tekti sumokėti už slaptą manipuliavimą, intrigas, veidmainiškumą.

VĖŽYS

Neužsispirkite, nemanykite, kad tik jūs teisūs. Gilinkitės į save, partnerį, aplinkinius, kad išsiaiškintumėte savo ar kitų nerimo priežastis. Stiprinkite šeimyninius saitus, draugystės ryšius.

LIŪTAS

Stenkitės būti diplomatiški, nepažeminkite kieno nors orumo. Slapta avantiūra gali suryti pinigų ir laiko. Kita vertus, staiga prasiveržęs iškalbumas, kūrybiškumas gali atnešti pripažinimo.

MERGELĖ

Gali tekti tvarkyti skubius, svarbius reikalus, daug mokytis, tarpininkauti, aiškintis teisinius klausimus. Tikriausiai įspūdį padarys socialinių tinklų pašnekovai, pažįstami asmenys, užmegsite naujų draugysčių.

SVARSTYKLĖS

Aktualūs bus profesiniai planai, ryšiai su įtakingais asmenimis. Labiau trokšite komforto, prabangos. Darysite didelę įtaką aplinkiniams. Galimas pikantiškas pasiūlymas.

SKORPIONAS

Stenkitės blaiviai vertinti savo santykius, poelgius. Negaiškite laiko beprasmiškiems ginčams, teisybės įrodinėjimui. Galbūt netikėtai paaiškės, kad dėl jūsų sėkmės kažkas nesavanaudiškai stengiasi ir nesate palikti mūšio lauke.

ŠAULYS

Dalykiniai ar finansiniai įsipareigojimai veikiausiai jums gadins nuotaiką. Pro pirštus į juos žiūrėti tikrai negalėsite. Visgi prioritetas turėtų būti sveikata, vaikai. Stenkitės viską suderinti.

OŽIARAGIS

Tikriausiai užgrius vienodos svarbos rūpesčiai: teks imtis ir rimtų darbų, ir meilės problemų, ir vaikų aktualijų. Jus gali užvaldyti naujas jausmas ar troškimas.

VANDENIS

Šios dienos pažintys, gauti pasiūlymai, nauja informacija bus gana reikšmingi. Tikriausiai tai naudingai pakreips situaciją dalykinėje ar nuosavybės srityje. Labiau rūpinkitės sveikata.

ŽUVYS

Atsiras nuojautų, įtarimų, kad pažįstamas asmuo jus mėgina suvilioti, puoselėja romantiškus jausmus. Arba jūs patys būsite linkę kažkaip rizikuoti, regzti meilės intrigą.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų