„7bet-Lietkabelis“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Jonavos ekipą

Šeštadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse Jonavoje susikovė vietos „CBet“ (7/13) ir Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (11/7). Po įtemptos kovos panevėžiečiai ketvirtojo kėlinio metu įrodė savo pranašumą – 92:74 (24:15, 20:24, 17:22, 31:13).

Aukštaitijos ekipa solidžiai pradėjo susitikimą ir sužaidus tris minutes pirmavo 7:2. Nenado Čanako auklėtiniai užtikrintai dominavo visą pirmajį ketvirtį, po kurio susikrovė 9 taškų pranašumą (24:15).

Jonaviečiams pavyko aptirpdyti deficitą iki 5 taškų, kai greitoje atakoje tritaškiu pasižymėjo Edvinas Šeškus (27:32). Vis dėlto, „7bet-Lietkabeliui“ pavyko išlaikyti saugų atstumą nuo varžovų. „CBet“ ekipa su antrojo ketvirčio sirena realizavo tritaškį, o po pirmosios rungtynių dalies ekipas skyrė 5 taškai (44:39).

Trečiasis ketvirtis panevėžiečiams prasidėjo ypač nesėkmingai – po stiprios šeimininkų atkarpos rezultatas greitai tapo lygus (45:45). Kėlinio viduryje E. Šeškus tritaškiu galiausiai išvedė šeimininkus į priekį – 52:51. Permainingas ketvirtis baigėsi lygybe (61:61).

„7bet-Lietkabelis“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo solidžiai ir netrukus įgijo 6 taškų pranašumą – 70:64. Netrukus Martynas Varnas smeigė tritaškį ir Panevėžio ekipa nutolo (77:66). Likus žaisti 3 minutes Paulius Valinskas užbaigė visas intrigas – 82:68. Likęs laikas tebuvo formalumas.

„CBet“: Justas Furmanavičius 15, Tauras Jogėla, Edvinas Šeškus ir Ivanas Marinkovičius po 13.

„7bet-Lietkabelis“: Nikola Popovičius 16, Gediminas Orelikas 13.