Vagys lindo į garažus

Pastaruoju metu daugėja įsilaužimų į garažus. Sekmadienį net keli panevėžiečiai, atvykę į garažus Savitiškio gatvėje, rado juos išplėštus.

7020017-large

 

54 metų vyras, ankstų rytą atvažiavęs į garažą, rado apgadintas duris, sugadintą įleidžiamąją spyną, o viduje pasigedo keturių žieminių padangų, keturių ratlankių. Žmogus patyrė 400 eurų nuostolį.

Tą patį rytą 68 metų panevėžietis rado apgadintas savo garažo duris, sugadintą įleidžiamąją spyną ir suverstus daiktus. Nors žmogus jokių daiktų nepasigedo, išdraskius duris patirtas 50 eurų nuostolis.

56 metų vyras sekmadienio rytą rado sugadintą garažo durų įleidžiamąją spyną, pasigedo keturių žieminių padangų, dulkių siurblio. Nuostolis – 305 eurai.

Policija praneša, kad įtariamasis, 37 metų panevėžietis, jau sulaikytas.

Panevėžio rajono gyventojas sekmadienio vidurnaktį pamatė, jog apvogtas jo sandėlis Garuckų kaime. Buvo pavogta durų kabamoji spyna, sudaužytas apsaugos signalizacijos pultelis, dingo kampinis šlifuoklis ir įrankių komplektas su dėže. Nuostolis – 170 eurų.

Be priežiūros paliktą daiktą vagys suranda ir miške. Vyras policijai pranešė, kad sekmadienį apie 12.30 valandą atvykęs į mišką Pasvalio rajone, Kurpalaukio kaime, pamatė, kad pavogta filmavimo kamera. Šią kamerą vyras buvo palikęs prie šėryklos gyvūnams fotografuoti. Patirtas 290 eurų nuostolis.

„Sekundės“ inf.

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto