Tik „Trakai“ pratęsė žygį Europos futbolo lygoje

FK "Trakai" nuotr.

FK “Trakai” nuotr.

Europos futbolo lygos atrankos varžybų pirmojo etapo atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį „Trakų“ klubas išvykoje 4:1 (2:0) nugalėjo „Torshavn HB“ (Farerų salos) ekipą ir pateko į kitą etapą.

Svečiams du įvarčius pelnė Davidas Aršakianas (30 ir 90+4 min. iš 11 m), po vieną – Ronaldas Solominas (38) ir Aleksandras Byčionokas (83 iš 11 m).

90-ąją min. paguodos įvartį Farerų salų ekipai pelnė Levis Hansenas.

21-ąją min. už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas šeimininkų žaidėjas Rogvis Holmas.

Pirmąsias rungtynes Kaune „Trakai“ laimėjo 3:0 (1:0).

Antrajame etape „Trakai“ susitiks su Limasolio „Apollon“ (Kipras) ekipa. Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos liepos 16 dieną Kipre, atsakomosios – liepos 23 dieną Vilniuje.

Lietuvos vicečempionė Pakruojo „Kruoja“ išvykoje net 0:8 (0:4) pralaimėjo Balstogės „Jagiellonia“ (Lenkija) ekipai ir baigė savo pasirodymą.

Po tris įvarčius nugalėtojams pelnė Patrikas Tušinskis (18, 45+1, 49 min. iš 11 m) ir Pšemislavas Frankovskis (64, 75, 80), po vieną – Maciejus Gajosas (3) ir Karolis Sviderskis (8).

Pirmąsias rungtynes Šiauliuose prieš savaitę „Kruoja“ pralaimėjo 0:1 (0:0).

Antrajame etape „Jagiellonia“ susitiks su „AC Omonia“ (Kipras) komanda.

Savo pasirodymą Europos lygoje baigė ir Klaipėdos „Atlantas“, kuris išvykoje 1:3 (0:2) pralaimėjo Stara Zagoros „Beroe 1916“ (Bulgarija) ekipai.

Vienintelį įvartį svečiams pelnė Robertas Vėževičius (65 min.). Visus tris kartus Bulgarijos klube pasižymėjo Spasas Deliovas (7, 45 ir 67 min.). Pirmąsias rungtynes Klaipėdoje „Atlantas“ pralaimėjo 0:2 (0:0).

Antrajame etape „Beroe 1916“ ekipa susitiks su „Brondby IF“ (Danija) komanda.

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto