Vėlų ketvirtadienio vakarą pas draugus Biržų rajone viešėjęs 46 metų vyras buvo sumuštas ir apiplėštas. 22.30 valandą, kai svečias neblaivus (2,70 prom. girtumas) gulėjo lovoje, į sodybą atvykę trys nepažįstami vyrai ištraukė jį iš lovos, išvilko į kiemą, sumušė, atėmė mobilaus ryšio telefoną ir motorolerį. Nukentėjusysis paguldytas į Biržų ligoninę stebėjimui.

Panevėžio rajono gyventoja policijai pranešė, kad ketvirtadienį apie 14 valandą kartu gyvenantis 27 metų sugyventinis smurtavo prieš jos 16-metę dukrą. Įtariamasis sulaikytas.
Kai kuriems apskrities gyventojams nuolat niežti nagai daryti blogus darbus. Policija jau ne pirmą kartą praneša apie suniokotus šienainio rulonus. Biržų rajone vėl supjaustyta dešimt tokių rulonų.
O Panevėžio rajono Gitėnų miške rastas visiškai sudegęs automobilis „Subaru Impreza“, priklausantis 58 metų panevėžiečiui. Įtariamas padegimas.
„Sekundės“ inf.






