Sekmadienio vakarą – avarija Berčiūnuose

Sekmadienio vakarą į Berčiūnus skubėjo medikai ir policijos pareigūnai. Gautas pranešimas, kad sankryžoje susidūrus dviem automobiliams yra sužalotų žmonių.

avarija

T.Markelevičiaus nuotr.

 

16 val. 46 min. Berčiūnų gyvenvietės sankryžoje 19 metų mergina, vairuodama automobilį „Renault Laguna“, ketino sukti į kairėje esantį kelią vedantį link Daukniūnų gyvenvietės. Tačiau nepastebėjo priešpriešine kryptimi tiesiai važiuojančio „Chevrolet Alero“. Būtent šiam automobiliui „Renaut“ užtvėrė kelią ir „Chevrolet“ trenkėsi į jo šoną.
Į ligoninę buvo išvežti „Renault“ vairuotoja ir keleivis bei „Chevrolet“ važiavęs keleivis. Vėliau jie buvo išleisti į namus gydytis ambulatoriškai. Medikų pagalbos neprireikė tik 51 metų šio automobilio vairuotojui.
Abu vairuotojai buvo blaivūs.

„Sekundės“ inf.

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto