Rankinio veteranai nusiteikę apginti čempionų titulą

Panevėžyje vykusiame Lietuvos rankinio veteranų
pirmenybių 4-ajame ture triumfavo mūsų miesto rankininkai. Šventę tris pergales
ir vienerias rungtynes sužaidę lygiosiomis, praėjusių metų čempionai Panevėžio
vyrai ne tik tapo turo nugalėtojais, bet ir įsitvirtino pirmoje čempionato turnyro lentelės vietoje.

Varžybose dalyvavo 8-ios ekipos iš Vilniaus, Kauno, Elektrėnų, Panevėžio, Skriverės bei Ogrės (abi pastarosios komandos – iš Latvijos) ir iš Žemaitijos (jungtinė Šiaulių ir Klaipėdos ekipa). Turo dalyviai buvo suskirstyti į du pogrupius. Mūsų komanda kovojo su Elektrėnų, Kauno 2-osios komandos ir Skriverės rankinio veteranais. Panevėžio rankininkai grupės varžybose 8:3 ir 8:5 įveikė atitinkamai elektrėniškius bei latvius, o su kauniečiais dvikovą baigė taikiai – 8:8.

Lemiamoje dvikovoje turo šeimininkai susikovė su Žemaitijos rinktine. Pagrindinis rungtynių laikas nugalėtojų neišaiškino – užfiksuotas taikus rezultatas 5:5. Tad dvikovos dalyviams santykius aikštėje teko aiškintis per pratęsimą. Stipresni ir taiklesni, palaikomi gausaus savų sirgalių būrio, buvo panevėžiečiai, jie žemaičius įveikė 8:7.

Ši pergalė lėmė, kad Panevėžio komanda tapo ir turo nugalėtoja, ir įsitvirtino 1-oje pirmenybių pozicijoje. Antrą vietą Panevėžio ture užėmė “Kaunas-2”, o trečią – vilniečiai.

Po keturių turų panevėžiečiai turi 30 taškų ir trimis taškais lenkia antroje pozicijoje esančius Vilniaus rankinio veteranus. Trečią vietą su 22 taškais užima Kauno 1-oji komanda, Panevėžio ture likusi priešpaskutinė.

Mūsų komandoje geriausiu žaidėju buvo pripažintas rankinio treneris Sergejus Sokolovas, deja, jam lemiamoje dvikovoje trūko Achilo sausgyslė. Be jo, Panevėžiui atstovavo Audronius Kučneris, Albinas Pučkis, Valentinas Marciuška, Žilvinas Žukauskas, Aidas Baltramaitis, Arvydas Maselis, Arūnas Ivanauskas ir Bronius Mackevičius.

Ilgus metus šalies veteranų pirmenybėse žaidusios Panevėžio veteranės šiais metais varžybose nedalyvauja. Čempionato dalyviams dar teks varžytis tris kartus: 5-asis turas vyks Kauno rajone Mastaičiuose, 6-asis – Vilniuje, o paskutinis gegužės mėnesį vyks Pasvalyje.

Zita Dobrovolskienė
tel. (8-686) 37249

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -