Mirė sunkiojo metalo žvaigždė Ozzy‘is Osbourne‘as, praneša „Sky News“.
Kaip skelbiama, jo gyvybė užgeso praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai jis susivienijo su savo grupės „Black Sabbath“ nariais ir sugrojo didžiulį atsisveikinimo koncertą.
O. Osbourne‘o šeima pareiškime teigė, kad jis mirė „apsuptas meilės“.
📰
Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informaciją ir fotoinformaciją be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.
Bendrinti šį straipsnį







