Pėsčiųjų zonoje – ratuotųjų lenktynės

Skaitytojo pasiūlyta tema

Elektriniais paspirtukais ir dviračiais pėsčiųjų takais zujantys jaunuoliai kai kuriems panevėžiečiams jau kelia ne susižavėjimą mikrojudumu, o baimę.

Tarp žmonių nardantys ir pavojingai manevruojantys vairuotojai verčia saugotis ne tik senjorus.

Tačiau miesto valdžia kol kas nemato reikalo riboti mikrojudumo priemonių eismo – esą problema sprendžiama policijos reidais ir didesne kontrole.

Į „Sekundės“ redakciją paskambinusi panevėžietė Gražina guodžiasi nebegalinti ramiai pasivaikščioti po miesto centrą.

Nors Laisvės aikštė ir Senvagės teritorija pirmiausia skirta pėstiesiems, Gražina pasakoja ne kartą patekusi į situacijas, kai elektriniais paspirtukais ar dviračiais tiesiog nardoma tarp pėsčiųjų, staigiai manevruojama.

„Kadangi gyvenu netoli, ir viena, ir su anūkytėmis mėgstu ateiti pasivaikščioti į aikštę, į Senvagę. Šią vasarą malonumo vaikščioti nebeliko – tenka nuolat su baime dairytis, ar neatlekia koks paspirtukininkas. Kartais atrodo, kad jie specialiai važiuoja kuo arčiau pėsčiųjų. Mažosios anūkės net negaliu paleisti vienos, bijau, kad koks lakstūnas jos nepartrenktų“, – piktinasi Gražina.

Pasak panevėžietės, kai kurių jaunuolių elgesys peržengia ribas.

Senjorė pasakoja bandžiusi sudrausminti po Laisvės aikštę nardančius paspirtukininkus ir dviratininkus.

„Po to kai kurie pradėdavo dar agresyviau elgtis – demonstratyviai sukti ratus aplink mane. Kartais net baisu ką tokiems pasakyti, nes važinėja ne po vieną, o būriais“, – pasakoja panevėžietė.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 28 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruoti galite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Bendrinti šį straipsnį
- R E K L A M A -
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -