Pavogė vikšrus Sekundė 2020-09-26 ŠEŠĖLIAI Komentarų: 0 Pasidalinti Penktadienį policijos pareigūnams pranešta apie gana neįprastą vagystę. Biržų rajono Severiškio kaime pavogti šalikelėje buvę du metaliniai sunkiosios technikos vikšrai. Padarytas nuostolis įvertintas 7 000 eurų. Bendrinti šį straipsnį Facebook Kopijuoti nuorodą Spausdinti Pasidalinti Komentarų: 0 Parašykite komentarą Atšaukti atsakymąEl. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *Komentaras * Vardas * El. pašto adresas * Interneto puslapis Noriu savo interneto naršyklėje išsaugoti vardą, el. pašto adresą ir interneto puslapį, kad jų nebereiktų įvesti iš naujo, kai kitą kartą vėl norėsiu parašyti komentarą. Rekomenduojami video Naujienos iš interneto - R E K L A M A - - R E K L A M A - - R E K L A M A - - R E K L A M A -