Welcome to Sekunde.lt   Click to listen highlighted text! Welcome to Sekunde.lt

Patėvio sumuštas dvylikametis atsidūrė ligoninėje

Naujosios Akmenės ligoninėje nuo trečiadienio gydomas
dvylikametis Ventos miestelio moksleivis E. N., kurį per konfliktą namuose
sumušė 36 metų patėvis A. J.

Vaiko ir patėvio žodinis konfliktas dar ankstų rytą prasidėjo dėl televizoriaus, sakė Eltai Akmenės rajono policijos komisariato Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės specialistė Renata Vasiliauskytė.

Po naktinės pamainos į namus grįžęs vyras norėjo žiūrėti “Ryto ratą”, o berniukas – per kitą kanalą rodytus animacinius filmukus. Vėliau koridoriuje pamokas ruošusį vaiką motina paragino pereiti į kambarį, kad netrukdytų vaikščioti kitiems šeimos nariams. Kai dvylikametis stumtelėjo į šalį vaikštynę su dar metukų neturinčiu broliuku, patėvis supyko, kad jis skriaudžia mažesnį vaiką. Pasak pareigūnės, vyras tol “auklėjo” vaiką mušdamas ir spardydamas, kol motina neiškvietė policijos ir greitosios pagalbos medikų.

Pareigūnų teigimu, vyras incidento metu buvo blaivus. Jis neneigia sumušęs posūnį, kuris, jo tvirtinimu, plūdosi necenzūriniais žodžiais.

Naujosios Akmenės medikai dvylikmečiui diagnozavo bendrą kūno sumušimą bei galvos smegenų sukrėtimą.

Policijoje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl mažamečiui sukelto fizinio skausmo ir jo sveikatos sutrikdymo. Tačiau įtarimai A. J. kol kas nėra pareikšti.

Pagal Baudžiamojo kodekso 140 straipsnį už mažamečio sumušimą ir nežymų jo sveikatos sutrikdymą gali būti skiriama iki dvejų metų laisvės atėmimo bausmė.

Anot pareigūnų, be nukentėjusio vaiko, šeimoje auga dar trys vaikai: jaunesnis broliukas ir sesutė bei vyresnis brolis paauglys. Policijai anksčiau teko domėtis šia šeima dėl vaikų elgesio problemų.

ELTA

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Click to listen highlighted text!