Didžiausias Lietuvos kelionių organizatorius “Novaturas”
pranešė, kad jo antrinė įmonė Estijoje “Novatours” tapo rinkos lydere, į antrąją
poziciją nustumdama tarptautinį kelionių organizatorių “Domina travel”.
“Novatours” per tris 2005 metų mėnesius pardavė 4,5 tūkst. kelionių ir pasiekė beveik 5 mln. litų apyvartą, teigiama pranešime spaudai.
“Palyginti su kitais Estijos kelionių organizatoriais, žiemos sezono metu pasiūlėme Estijos gyventojams daugiau kelionių programų – iš viso 4: į Egipto kurortus Hurgadą bei Šarm el Šeichą ir į Kanarų salas Tenerifę ir Gran Kanariją”, – sakė “Novatours” generalinis direktorius Raimondas Ušečkas.
Jo teigimu, kiti Estijoje veikiantys kelionių organizatoriai šaltojo sezono metu siūlė daugiausiai dvi kelionių kryptis.
Skelbiama, kad šiuo metu “Novaturas” Estijoje užima apie 30-35 proc. išvykstamojo turizmo rinkos. Pernai veiklą Estijoje pradėjusi bendrovė “Novatours” per 2004 metus pardavė 7,5 tūkst. kelionių, pasiekė 11 mln. litų apyvartą ir užėmė 18 proc. Estijos rinkos.
Šiemet “Novatours” planuoja Estijoje padidinti apyvartą daugiau kaip du kartus. Bendrovės kelionėmis Estijoje prekiauja 95 turizmo agentūros.
2004 metais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje “Novaturas” pardavė 62 tūkst. kelionių ir apyvartą padidino 63 proc. iki 103 mln. litų. Lietuvoje “Novaturo” apyvarta 2004-aisiais išaugo 42 proc. ir sudarė 74 mln. litų.
ELTA






