Neteko piniginės su apvalia suma Sekundė 2024-09-07 ŠEŠĖLIAI Komentarų: 1 Pasidalinti Vagystė įvykdyta vidury baltos dienos miesto centre. Kaip penktadienį, rugsėjo 6-ąją apie 13.30 val. policijai pranešė 25-erių moteris, piniginė su pinigais buvo pavogta Ukmergės gatvėje. Turtinė žala – 620 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Bendrinti šį straipsnį Facebook Kopijuoti nuorodą Spausdinti Pasidalinti Komentarų: 1 Nes vagys šiais laikais nebaudžiami,parduotuvėse apsivagia,nėra reikiamos sumos,vadinasi vagiu toliau Reply Parašykite komentarą Atšaukti atsakymąEl. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *Komentaras * Vardas * El. pašto adresas * Interneto puslapis Noriu savo interneto naršyklėje išsaugoti vardą, el. pašto adresą ir interneto puslapį, kad jų nebereiktų įvesti iš naujo, kai kitą kartą vėl norėsiu parašyti komentarą. Rekomenduojami video Naujienos iš interneto - R E K L A M A - - R E K L A M A - - R E K L A M A - - R E K L A M A -
Nes vagys šiais laikais nebaudžiami,parduotuvėse apsivagia,nėra reikiamos sumos,vadinasi vagiu toliau Reply
Nes vagys šiais laikais nebaudžiami,parduotuvėse apsivagia,nėra reikiamos sumos,vadinasi vagiu toliau