Aukštaitijos sostinės vasara prasidėjo: miestą užliejo „Susitikime penktadienį“ šurmulys.
Panevėžyje šiandien, nesulaukęs vasaros pradžios, oficialiai prasidėjo vienas laukiamiausių vasaros renginių ciklų – „Susitikime penktadienį“.
Visą vasarą Laisvės aikštė ir Senvagė taps gyvomis miesto erdvėmis, kuriose panevėžiečių ir miesto svečių lauks koncertai, edukacijos, kino vakarai, bendruomeninės veiklos ir kūrybiniai renginiai. Festivalis, jau tapęs neatsiejama Panevėžio vasaros tradicija, šiemet rengiamas 16-ąjį kartą.
Jei nebuvote, pažvelkite, ką miesto širdyje užfiksavo fotografas Gediminas Kartanas.
Bendrinti šį straipsnį


































































