Liko be elektros

Ketvirtadienį kiek po antros valandos dienos Parko ir Klaipėdos gatvių rajone dalis gyventojų ir įmonių liko be elektros. Kitai daliai įstaigų elektra buvo dingusi tik trumpam, tačiau to užteko, kad išsijungtų kompiuteriai, strigtų programos, būtų patiriama kitų nepatogumų ir nuostolių.

„Lesto“ įmonės Dispečerinio departamento Režimų planavimo skyriaus vadovas Ervinas Pareigis sako, kad vidutinės įtampos skirstomajame tinkle sugedo keli požeminiai kabeliai ir 1 500 vartotojų liko be elektros.

„Kiti vartotojai galėjo justi trumpalaikius trikdžius“, – apie kelioms sekundėms dingstančią elektrą kalbėjo jis.

Apie trečią valandą gedimo vieta dar buvo nustatinėjama. Tikėtasi, kad per valandą pavyks sutaisyti.

E. Pareigio teigimu, niekas neapsaugotas nuo gedimų. Patyrusieji nuostolių gali kreiptis į įmonę. Ar jie bus kompensuojami, sprendžiama kiekvienu atveju atskirai.

E. Pareigis priminė, kad visi verslo klientai, atsižvelgdami į savo veiklą, gali, o kai kurie pagal teisės aktus ir privalo diegti tam tikras priemones, kurios užtikrintų, kad panašiais atvejais nebūtų patiriama nuostolių, nekiltų problemų. Pavyzdžiui, turėti atsarginius generatorius.

 

Bendrinti šį straipsnį
- R E K L A M A -
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -