Lietuvos šokėjai iškovojo prizines vietas Austrijoje

Pasaulio sportinių šokių reitingo varžybose Austrijos sostinėje Vienoje Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė-Kandelis iš Vilniaus “Ratuto” klubo Lotynų Amerikos šokių programoje užėmė trečiąją vietą.

Nugalėjo Vengrijos atstovai Mauricijus Veskovas (Maurizio Vescovo) ir Melinda Terekderd (Melinda Torokgyorgy). Antrąją vietą užėmė Slovėnijos pora – Zoranas Plohlis ir Tatjana Lahvinovič.

Varžybose dalyvavo 129 poros iš 26 šalių.

Klasikinių šokių programoje Kauno “Sūkurio” šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė taip pat buvo treti. Lietuviai nusileido tik Italijos šokėjams – Paolui Boskui (Paolo Bosco) ir Silvijai Piton (Silvia Pitton) bei Andrejai Kidžareli (Andrea Chigiarelli) ir Sarai Andrakijo (Sara Andracchio).

Varžybose dalyvavo 103 poros iš 23 šalių.

Jaunimo klasikinių šokių varžybose Imantas Joneckis ir Martyna Mickutė (Klaipėdos “Žuvėdra”) bei Edgaras Saldukas ir Giedrė Kukučionytė (Kauno “Kaspinas”) užėmė atitinkamai trečiąją ir ketvirtąją vietas.

Jaunių (iki 16 metų) grupėje nugalėjo Taimonas Mažeika ir Greta Zaveckaitė (“Ratuto”).

ELTA

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -
- R E K L A M A -