P. Židonio nuotr.

V. Lipkevičius: „Su savo fanų užnugariu kibsim į atlapus“

V. Lipkevičius: „Su savo fanų užnugariu kibsim į atlapus“

Panevėžio „7bet-Lietkabelio” krepšininkai jau šiandien stoja į antrąsias Betsafe-LKL pusfinalio serijos rungtynes su Lietuvos čempionų vardą ginančiu Kauno „Žalgiriu”.

Tarp keturių stipriausių sezono komandų panevėžiečiai prasibrovė po dramatiškos kovos ketvirtfinalio serijoje (2:1) įveikę Utenos „Uniclub Casino – Juventus” ekipą.

„Čia yra atkrintamosios, ta sezono stadija, kur visada jau kažkiek esi pavargęs, – apie jėgas po sunkaus ketvirtfinalio kalbėjo Vytenis Lipkevičius, – Manau, kad prie to su laiku pripranti. Dabar pusfinalis, mes pavargę, bet „Žalgiris” irgi, tokia sezono stadija.

Pirmosiose pusfinalio serijos rungtynėse Kaune Nenado Čanako auklėtiniai patyrė nesėkmę 73:92, nors po trijų kėlinių komandas skyrė tik šeši taškai (60:66).

„Mums labai daug kainavo rungtynių pradžia, kur leidom jiems pajusti žaidimą, – pirmąjį serijos mačą antrųjų rungtynių išvakarėse prisiminė Panevėžio komandos kapitonas, – Manau, nebuvom pasiruošę „Žalgirio” kontakto lygiui ir fiziškumui, todėl rungtynės nebuvo tokios pasisekusios, kaip norėtumėm, kad būtų. Pažiūrėsim video, paanalizuosim klaidas ir su savo fanų užnugariu kibsim į atlapus.”

Praėjusius du sezonus Panevėžio ir Kauno komandos taip pat susitiko pusfinalyje – pernai „Žalgiris” seriją laimėjo 3:1, o užpernai panevėžiečiai su didžiuliu fanų palaikymų namuose uždarė seriją, ją taip pat laimėdami rezultatu 3:1.

„Namie, aišku, visada smagiau, prie savo sirgalių, – šiandien vyksiančias rungtynes Panevėžyje komentavo Lipkevičius, – Kas be ko, fanai yra šeštas žaidėjas, čia bus pagalba mums ir tikiuosi, kad ji bus didelė. Pirmose rungtynėse matėsi labai gerai, kad buvo momentų, kai grįžinėjom į rungtynes, bet pritrūko šaltesnių sprendimų, šaltesnių galvų. Viską pažiūrėję ir paanlizavę stengsimės tų pačių klaidų nebekartoti.”

Į šias rungtynes „7bet-Lietkabelis” stos išskirtinėmis retro dizaino aprangomis, skirtomis klubo 60-mečiui ir atkurtomis pagal pirmųjų LKL sezonų aprangų dizainą prieš tris dešimtmečius.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų