Tikrintojų užkluptas baro savininkas puolė daužyti butelius su alkoholiu

Tikrintojų užkluptas baro savininkas puolė daužyti butelius su alkoholiu

Mokesčių inspektorių ir policijos pareigūnų naktį patikrinto naktinio baro savininkas surengė tikrą šou: pačiupęs gesintuvą tikrintojų akivaizdoje puolė daužyti alkoholinių gėrimų butelius. Verslininko pasirodymą pareigūnams teko nutraukti uždėjus antrankius.

Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) mokesčių inspektoriai, bendradarbiaudami su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus ir Reagavimo skyriaus pareigūnais, atliko operatyvų patikrinimą viename naktiniame Utenos bare. Gerokai po vidurnakčio surengto patikrinimo metu pareigūnai užfiksavo pajamų neapskaitymą, rado alkoholinių gėrimų be įsigijimo dokumentų, alkoholis buvo parduodamas 20-ies nesulaukusiems asmenims, taip pat gėrimais prekiauta neleistinu laiku, tai yra po licencijoje leidžiamo prekybos laiko.

Prie visų pažeidimų gausos prisidėjo ir trukdymas inspektoriams atlikti pareigas, kai baro savininkas pasičiupo gesintuvą ir sudaužė dalį tikrintojų paimtų alkoholinių gėrimų butelių – iš paimtųjų vienuolikos sveiki liko tik du. Šukės tik per atsitiktinumą nesužalojo žmonių, tačiau apgadino inspektorių daiktus, buvo sulietas tarnybinis kompiuteris, o baro savininką policija sutramdė panaudoję dujas ir antrankius bei vietoje surašę administracinio nusižengimo protokolą už kliudymą VMI specialistams dirbti.

Be to, protokolas surašytas už grynųjų pinigų perteklių kasoje, bei bus surašytas protokolas už Alkoholio kontrolės įstatymo pažeidimus.

„Šis patikrinimas išskirtinis pažeidimų gausa. Dauguma verslo atstovų savo veiklą vykdo sąžiningai ir jų pasitaikantys pažeidimai dažniausiai nebūna tyčiniai. Šiuo atveju naktiniame bare tikrintojai fiksavo vieną pažeidimą po kito. Norime priminti, kad pajamos turi būti apskaitomos nuolat, o ne tik mokesčių administratoriaus įprastinėmis darbo valandomis, tikintis, kad savaitgaliais ar naktimis inspektoriai neapsilankys“, – teigia Panevėžio apskrities VMI Kontrolės departamento direktorius Vidas Osipovas.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų