Savivaldybė vėl perka trijų metų gatvių remonto paslaugas

Savivaldybė vėl perka trijų metų gatvių remonto paslaugas

Panevėžio miesto savivaldybė tęsia gerąją praktiką ir antrąkart perka gatvių remonto paslaugas 3 metams. Paskelbtas viešųjų pirkimų konkursas, rangovų pasiūlymų laukiama iki vasario 27 d.

Suplanuota atnaujinti 27 gatves ar jų atkarpas: Sietyno, Amerikos, Pramonės, J. Bielinio, M. Tiškevičiaus, Katedros, Geležinkelio, A. Mackevičiaus, F. Vaitkaus, S. Daukanto, Senamiesčio g. (nuo pervažos iki Paliūniškio g.), Bruknynės su Aguonų g. (nuo Smėlynės iki Garažų g.), S. Kerbedžio g., J. Janonio g. (nuo žiedo iki Bernatonių g.), Tiekimo, Savitiškio, J. Basanavičiaus (nuo Aukštaičių iki Smėlynės g.), Beržų (nuo Ramygalos g. iki Velžio kel.), Pilėnų, Paliūniškio, Parko, Dariaus ir Girėno, Ateities, Vakarinę (nuo Klaipėdos iki Kniaudiškių g.), Anykščių (nuo Respublikos iki Kranto g.), Kosmonautų ir Baltijos (nuo Gėlainių iki V. Alanto g.). Preliminariais duomenimis, tai sudarys daugiau kaip 28 km asfalto dangos.

Atrenkant gatves prioritetas buvo teikiamas jų svarbai visoje miesto gatvių sistemoje, būklei, eismo intensyvumui, ar važiuoja viešasis transportas ir pan.“, – sako Miesto infrastruktūros skyriaus vyr. specialistė Loreta Babilauskienė.

Trimečiai gatvių remonto darbai buvo perkami ir 2017 m. Rezultatas – 2017–2019 m. karštojo regeneravimo („Remix Plus“) technologija atnaujinta 35 km – daugiau kaip 30 – gatvių ar jų atkarpų: Velžio kel., Tinklų, Venslaviškio, J. Biliūno, Smėlynės, Elektronikos, J. Tilvyčio, Molainių, Nemuno, Rožių, Pievų, Pušaloto, Klaipėdos, Vilniaus, J. Basanavičiaus, Staniūnų, Aukštaičių, Kniaudiškių, Žvaigždžių, Ramygalos g., Liepų ir Taikos al., Tulpių, J. Urbšio, Respublikos, Pramonės g. Rangovė AB „Kauno tiltai“ darbams suteikė 5 metų garantiją.

 

Komentarai

 • Garantija 5 metai, o duobė Tulpių g. prie Sodros taip ir liko. Pastatė porą baibokų, kurie nuo vėjo skraido po gatvę ir paliko likimo valiai. Kaip galėjo priduoti gatvę su tokiu broku? Kas pasirašė pridavimo dokumentus? Kas ir kada taisys broką? Labai įdomu…

 • Jei smegenų būtų savivaldybėj, Kauno tiltams, net neleisčiau dalyvauti konkurse, visiškai nekompetetingi darbų vadovai, projektų vadovai. Kokius ruožus tiesė mėnesiais graudu net. Nugremžė asfaltą ir paliko 2 mėnesiam, čia prie sodros ta sankryža kaip pavyzdys, tokių sankryžų pilnas miestas visus metus buvo. Ką noriu pasakyti, kad padarė daugiau žalos miesto automobiliams nei gero darbo. Jei nemokat dirbti nafik imat tuos konkursus dalbašai. Ir savivaldybėje sėdi 100 proc. visiškai nesuprantantis asmuo sutinkantis su visom rangovų salygom, Vilniui per 2-3 dienas padaro tokias atkarpas kur čia Panevėžyje tiesė 2mėnesius. 🙂 susimąstom ir darom reformas.

  • Su kokiomis salygomis savivaldybe sutinka, taip rangovai ir dirba. O jeigu savivaldybej sedi visiski stasiai, tai taip ir gaunasi…

   • seniai sakau, kad tuos senbezdas reikia vyt iš savivaldybės.

    • Atsakyti
  • Vilniui iki Panevėžio gatvių kokybės dar labai labai toli

 • Svarbiausia mūsų miesto kai kuriems piliečiams „pasinegatyvinti“. gaila, kad taip yra ir nesugebame pasidžiaugti tomis gatvėmis, kuriomis važinėjame šiuo metu. Kodėl taip liežuvis neapsiverčia pasakyti, kad per tuos porą metų mūsų miesto gatvės tapo nepalyginamai geresnės. Svarbiausiai parėkauti, prie šio proceso neprisidedant nei piršto pakėlimu 🙁

 • Savivaldybe visiskai bejege, daro nesamones. Vakar maciau duobe pernai atnaujintame ruoze. Plauna pinigus, nesirupina niekuom. Seniau tai va padarydavom, gatves buvo puikios. Kas met uzlopydavom duobes, zmones su ferrariais galejo vazinet. Dabar nebeimanoma, zlunga miestas. Aciu. Jusu istikimas konservatorius.

  • Atsakyti
 • Miesto kelių priežiūros atsakingos tarnybos dirba aplaidžiai , kiek atsivėrusių duobiu asfalte , pasigrožėkime kokios šviesoforu konstrukcijos: ties Klaipėdos-Savitiškio ir Nemuno- Klaipėdos ( nuo Maxima puses ), pirmu atveju sulankstyta kelio ženklų/ šviesoforo konstrukcija ( nuo RIO pusės ) jau kokie du metai stovo pakrypus , atrodo baisiai ir nesaugiai , antru atveju taip pat sugadinta šviesoforo kostrukcija , ne tai , kad pakeistu sulankstytą konstrukcijos dalį ( prie Nemuno Maximos) , uždengė skarda ir tai ties šviesoforu , iš už jo vairuotojai nepastebi pėsčiūjų – taip pat kokie du metai -ar čia laikinai? kada konkursas? Gal valdininkai Kaune gyvena ir darbo duos vėl Kauno įmonėms?

 • Smėlynės gatvė-tik paklotas asfaltas ,o kiti „darbininkai“ vėl rausia,knisa, daro pėsčiųjų saleles,tvarko požeminius tinklus…ir vėl gatvėje kupra ant kupros.O sakote -„nesidžiaugiam“.Galų gale jei yra reikalas kažką iįrausti-tegul tie rausėjai padaro taip kad būtų „čiki čiki“ ,o ne kojom pamindo.

 • Ar privers savivaldybė, kažkokius veikėjus, prie buvusios greitosios Smėlynės gatvėje prie pėsčiųjų perėjos išrausiusius naujai paklotą dangą, dabar įdubusią duobę sutvarkyti. Ten kažkokia farmacijos bendrovė statosi patalpas ir rausė gatvę.

  • Jo, ten ant nesutankintos skaldos apie 5cm asfalto uzmete ir tiek ziniu. Dabar skalda susedo o asfaltas visas suskilinejes…

 • Tomas Jukna, direktoriau – atsibusk

Rodyti visus komentarus (12)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų