Salės futbolo lyderių dvikovoje pergalę šventė brazilų vedamas „Vytis“

Savaitgalį praūžė 15-asis Lietuvos Futsal A lygos čempionato turas. Bene labiausiai intriguojanti buvo dviejų stipriausių sezono komandų dvikova, kurioje Kauno „Vytis“ 3:1 pranoko Panevėžio „Baltiją“.

Gausiai susirinkusiai Kauno „Sporto halės“ publikai įvarčio laukti ilgai nereikėjo – rungtynės prasidėjo aukštu tempu, o Genigle Delmiro įspūdingu smūgiu kulnu sugebėjo pasižymėti jau pačią pirmą minutę.

Svečiai iš Panevėžio rungtynėse žaidė „antruoju numeriu“ ir leido oponentams valdyti žaidimą, tačiau patys sulaukė progos ir 14 minutę išlygino rezultatą, kai Tautvydas Švelna iš arti pataisė Arūno Šteino smūgiuotą kamuolį.

Antrojoje kėlinyje „Vyčiui“ pavyko įrodyti savo pranašumą. 22 minutę G. Delmiro atliko individualų reidą kairiajame krašte ir prasiveržęs arčiau nuginklavo oponentų vartų sargą.

„Baltija“ varžovams nieko negalėjo pasiūlyti, išskyrus kontaktinę kovą, dėl kurios nekrito ir daugiau įvarčių. 28 minutę kauniečiams pergalę įtvirtino Deivido Stradalovo tikslus smūgis iš arti.

„Vytis“ iškovojo pergalę 3:1 ir dabar turi surinkę 35 taškus. „Baltija“ atsilieka dviem taškais. Šis panevėžiečių pralaimėjimas leido jų artimiausiems persekiotojams Vilniaus „Bekentui“ apkirpti atsilikimą iki šešių taškų – sostinės klubas įspūdingai atsitiesė ir nugalėjo Mažeikių VIP 5:4.

Pirmąją pergalę turnyre šventė absoliutūs autsaideriai Kauno „Arsenalas“ (4 tšk.), kurie dėka gerai sužaistos pirmosios rungtynių atkarpos 3:2 nugalėjo kitą miesto komandą ir turnyrinės lentelės kaimynus „Celsį“ (8 tšk.).

Rungtynių statistika:

Kauno „Vytis“ – Panevėžio „Baltija“ 3:1 (1:1)

Įvarčiai: 1 min. G. Delmiro (1:0), 14 min. T. Švelna (1:1), 22 min. G. Delmiro (2:1), 28 min. D. Stradalovas (3:1).

Kauno „Celsis“ – Kauno „Arsenalas“ 2:3 (0:1)

Įvarčiai: 8 min. M. Šlaičiūnas (0:1), 28 min. M. Pocius (0:2), 33 min. A. Stanaitis (0:3), 36 min. D. Markauskas (1:3), 36 min. A. Šliuževičius (2:3).

„Vievio žiedas“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 2:9 (1:3)

Įvarčiai: 3 min. T. Sirevičius (0:1), 5 min. M. Leonavičius (0:2), 8 min. I. Šapola (0:3), 8 min. A. Romeiko (1:2), 11 min. A. Tamaliūnas (1:3), 21 min. M. Makutonovičius (1:4), 22 min. G. Mikulėnas (2:4), 26 min. V. Pocevičius (2:5), 27 min. M. Makutonovičius (2:6), 29 min. A. Tamaliūnas (2:7), 29 min. E. Mučinis (2:8), 37 min. A. Tamaliūnas (2:9).

Mažeikių VIP – Vilniaus „Bekentas“ 4:5 (3:2)

Įvarčiai: 3 min. J. Mockus (1:0), 7 min. E. Blažys (2:0), 11 min. E. Blažys (3:0), 15 min. J. Zagurskas (3:1), 18 min. A. Buinickis (3:2), 27 min. A. Bulošas (4:2), 31 min. J. Zagurskas (4:3), 33 min. J. Zagurskas (4:4), 39 min. A. Buinickis (4:5)