Pramonės rajoną sujungs su „Via Baltica“

Pramonės rajoną sujungs su „Via Baltica“

Panevėžyje šiais metais numatyta sujungti J. Janonio gatvę su tarptautine magistrale „Via Baltica“.

Tokiu atveju Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įsikūrusios įmonės ir būsimi investuotojai galėtų transporto srautus nukreipti tiesiai į „Via Baltica“, mažindami eismo intensyvumą J. Janonio, Pramonės, Klaipėdos g. Kaip skelbia Panevėžio savivaldybė, šis sprendimas turėtų didinti LEZ patrauklumą, sudaryti palankias sąlygas kurti naujų darbo vietų, pritraukti investicijų.

Iki 2020 m. pabaigos turi būti asfaltuota 740 m atkarpa, įrengiant 4 eismo juostų gatvę su šaligatviu, lietaus nuotekų tinklais, apšvietimu. Dalis užduočių jau realizuota: įrengtas drenažas, lietaus ir apšvietimo tinklai, gatvės pagrindai su asfalto sluoksniu. Darbus už beveik 1,4 mln. Eur atlieka benrovė „Panevėžio keliai“, ranga finansuojama valstybės ir miesto biudžeto lėšomis.

Šiuo metu LEZ įsikūrusios 3 investuotojos – tekstilės gamintoja iš Norvegijos „Devold“, reklamos gamybos įmonė „Spektrus EU“, baldus gaminanti norvegų kapitalo UAB „IMG Lithuania“. Čia milijonines investicijas suplanavo „Gedstos NT“. Nuomojamas 10 tūkst. kv. m pastatas bus statomas dviem etapais, investicijos vien į pirmąjį sieks daugiau nei  2,5 mln. Eur. Planuojama, kad pastatas taps kompleksinio LEZ paslaugų paketo „EasyStart“, skirto greitai veiklos pradžiai, dalimi

Komentarai

  • Keisti projektuotojai nesugebėjo suprojektuoti pagrindinio išvažiavimo į Vilnių tai suprojektavo į Berčiūnus. Įdomu kiek furų pasiklis ir ieškos kur apsisukti. Tokioje suprojektuotoje sankryžoje tik daugės avarijų. Pažiurėkite žemėlapį.

    Skaitykite daugiau: https://sekunde.lt/leidinys/sekunde/pramones-rajona-sujungs-su-via-baltica/

  • Janonio gatvė jau seniai sujungta su aplinkeliu.Jeigu,važiuojant nuo miesto pusės,prieš „Devold“ pasuksime į dešinę ir važiuosime link norvegų „IMG Lithuania“,tai,ją pravažiavę,privažiuosime tą patį žiedą,į kurį ir atves naujasis kelias už 14 milijonų.Visiškai nereikalingas lėšų švaistymas.Geriau,pvz. Katkų gatvę išasfaltuotų,kurioje įsikūrę apie 30 lietuviško kapitalo įmonių.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų