Policijos mišraus tinklinio čempionais tapo panevėžiečiai

Policijos mišraus tinklinio čempionais tapo panevėžiečiai

Jonavos sporto arenoje vyko penktojo policijos mišraus tinklinio turnyro finalinis etapas. Dėl nugalėtojų vardo atvyko kovoti Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Marijampolės apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų komandos. Šioms įstaigoms, kad patektų į antrąjį etapą, reikėjo nugalėti varžovus atrankinėse pogrupių varžybose.

Finalinis etapas buvo rengiamas rato sistema – kiekvienai komandai reikėjo sužaisti po vienerias rungtynes su visais varžovais. Buvo žaidžiama iki dviejų laimėtų setų. Pasibaigus visiems susitikimams, paaiškėjo galutinė lentelės rikiuotė. Nugalėję visus varžovus, čempionais tapo Panevėžio apskr. VPK tinklininkai. Antroji vieta atiteko Vilniaus, o trečioji Kauno apskrities VPK sportininkams. Iš nugalėtojų komandos buvo išrinkti geriausi turnyro finalinio etapo žaidėjai. Jais tapo – Haroldas Navikas ir Agnė Augustinaitienė.

Prizininkus pasveikino ir apdovanojimus įteikė Kauno apskr. VPK viršininko pavaduotojas Darius Pliavga. Šių varžybų akimirkas užfiksavo Eugenijus Onaitis. Su finalinio etapo rezultatų lentele galite susipažinti čia

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų