Po miesto gimtadienio renginių namo veš specialūs autobusai (patikslinta)

Po miesto gimtadienio renginių namo veš specialūs autobusai (patikslinta)

Panevėžio miesto savivaldybė pasirūpino, kad po 516-ojo miesto gimtadienio renginių gyventojai į namus galėtų patogiai grįžti viešuoju transportu. Rugsėjo 6–7 dienomis autobusų parkas organizuoja papildomus vakarinius reisus.

Rugsėjo 6 d. (penktadienis)

Iš J. Basanavičiaus g. esančios autobusų stotelės „Ukmergės g.“ 22.45 val. į Aguonų gatvę veš 3-iojo maršruto autobusas, į Molainių gatvę – 16-ojo maršruto autobusas. Dar vienas 16-ojo maršruto autobusas veš iki autobusų parko trasa J. Basanavičiaus–Aukštaičių g.–Velžio kelias–Beržų g.

Iš J. Urbšio g. esančios autobusų stotelės „Topolių al.“ 0.10 val. į Aguonų gatvę veš 3-iojo, į Molainių gatvę – 16-ojo maršruto autobusas.

Iš Respublikos g. esančios autobusų stotelės „Topolių al.“ 0.10 val. 16-ojo maršruto autobusas iki autobusų parko važiuos taip: A. Smetonos–Vilniaus–Ramygalos–Aukštaičių g.– Velžio kelias–Beržų g.

Rugsėjo 7 d. (šeštadienis)

Iš J. Basanavičiaus g. esančios autobusų stotelės „Ukmergės g.“ 23.20 val. į Aguonų gatvę veš 3-iojo; į autobusų parką trasa J. Basanavičiaus–Aukštaičių g.–Velžio kelias–Beržų g. – 16-ojo maršruto autobusas. Dar vienas 16-ojo maršruto autobusas važiuos į Molainių g.

Komentarai

  • Nesupratau, tai yra dvi skirtingos Topolių al. stotelės – ir Urbšio g., ir Respublikos g., ar čia skelbėjams susigaudymo trūksta 🙂

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų