G. Kartano nuotr.

Po miestą vežios kalėdiniai autobusai

Po miestą vežios kalėdiniai autobusai

Kalėdinę nuotaiką į Panevėžį atveža ne tik Kalėdų senelis rogėmis, bet ir miesto autobusai.

Prieš didžiąsias metų šventes vežėjas „Panevėžio autobusų parkas” papuošė du miesto autobusus. Vienas jau išriedėjęs į gatves, antrasis išvažiuos ketvirtadienį ryte.

Kalėdinėmis dekoracijomis papuošta ne tik autobusų išorė. Viduje žybsi girliandos, turėklus puošia dovanų maišeliai ir užrašyti linkėjimai, kuriuos siunčia Panevėžio autobusų parkas su miesto Savivaldybe.

O šventiškai atrodančius autobusus vairuos Kalėdų senelio pagalbininkai.

Šie autobusai važinės įvairiais maršrutais, džiugins ir kurs šventinę nuotaiką viešojo transporto keleiviams iki pat Trijų karalių šventės – sausio 6 d.

Papuošti autobusai į Panevėžio gatves išrieda jau antrus metus iš eilės.

Panevėžio autobusų parko direktoriaus Arnoldo Gražio teigimu, pernai iš keleivių sulaukus gerų atsiliepimų, nuspręsta tęsti tradiciją ir panevėžiečius smagiai nuvežti į 2023-iuosius.

Galerija

Komentarai

  • Labai graži idėja būtų ir lemputės džiugintų, jeigu visų pirma su keleiviais vairuotojai elgtųsi pagarbiai, kaip parasyta bendrovės keleivių vežimo taisyklėse – į sutobusą įlipama pro Priekines duris. Deja, jau metai laiko, mūsų miesto autobusų priekinės durys keleiviams nėra atidaromos! Į autobusą pro vidurines duris įlipinti žmonės priversti ne tik susigrūsti autobuso viduryje, bet sunkiai pasiekia vis dar autobusų priekyje įtaisytus bilietų žymeklius! Todėl, gerbiamas parko Vadove, atsakingi savivaldybės specialistai, suteikite mums keleiviams orų ir pagarbų vykimą miesto autobusais, ir tikrai jausime šventę! Jeigu atkreipsite dėmesį, tai nesunkiai pastebėsite, jog vairuotojai autobusą sustabdo taip, kad priekinės durys būtų priešais elektros stulpą, šiukšliadėžę, smėlio dėžę, sustumtą sniego pusnį, arba visiškai niekas netrukdytų įlipti, jeigu tik priekinės durys būtų atidaromos. O jei keleivis atsistoja prie uždarytų priekinių durų, norėdamas pro jas įlipti, tai vairuotojai mikliu rankos mostu arba nykščiu, parodo į vidurines duris. Lai mūsų miesto sutobusų vairuotojai ne nykštukais, o pavyzdžio vertais žmonėmis virsta!

    • Atsakyti
  • Gal ir su nemokamais dovanų bilietėliais?

    Skaitykite daugiau: https://sekunde.lt/leidinys/sekunde/po-miesta-vezios-kalediniai-autobusai/

    • Atsakyti
  • kur kalėdinis žąsinas ? dar neiškeptas

  • Puiku, kad papuoškite autobusus, bet kada nurodykite vairuotojams stotelėse privažiuoti prie šaligatvių, o ne už metro nuo jų? Pamąstyti kaip įlipti ir išlipti invalidams, seniems. Būtumėm dėkingi.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų