Panevėžys pulsuoja triatlono ritmu

Panevėžys pulsuoja triatlono ritmu

Trims dienoms įprastą miesto ritmą pakeitęs ultratriatlonas jau įpusėjo. Penktadienį, sportininkams sutelkus visas jėgas plaukimo ir dviračių rungtyse, jų palaikyti bei atsipūsti po savaitės darbų susirinko panevėžiečiai bei miesto svečiai.

Lietus neišgąsdino

Kol Pasaulio dvigubame ultratriatlone dalyvaujantys sportininkai varžėsi rungtyse, miestiečiai – kas su šeimomis, kas su draugais, kas pavieniui – rinkosi ir į šventinę programą. Prie Kultūros ir poilsio parko susibūrę panevėžiečiai klausėsi būgnininkės Julijos Jevtušenkaitės, Tito ir Beno dueto pasirodymų.

Pavakare dėmesį prikaustė Kauno cirko meno akademija, pristačiusi programą „Tarp žemės ir dangaus“, palydėtą ne tik puikiai visiems žinomais muzikiniais hitais, bet ir gausiomis ovacijomis.

Net ir renginio metu keliskart prakiuręs dangus susirinkusių panevėžiečių ir miesto svečių neįbaugino, po skėčiais ar lauko palapinėmis pasislėpusieji kone vieningai tvirtino – jeigu programa įdomi, keli lašai jos nesugadins.

Sukvietė ir regiono gyventojus

Nors gausiausiai renginyje dalyvavo panevėžiečiai, spontaniškai užsukę į Kultūros ir poilsio parką ar kantriai laukę kasmetinės sporto šventės – jų tarpe buvo galima sutikti ir iš aplinkinių miestų ar miestelių susirinkusių svečių.

Kupiškietis Alvaras apie triatloną sužinojo vos atvykęs į Aukštaitijos sostinę aplankyti čia gyvenančios draugės. Šventiniu ritmu pulsuojantis miestas sudomino ne tik sportininkų pasirodymais, bet ir šalia Panevėžio arenos vykstančia programa.

„Stengiamės aktyviai dalyvauti renginiuose, todėl nepraleidome ir triatlono. Džiaugiamės, kad mieste yra ką veikti, ypač jauniems žmonėms ir tikimės, kad panašių renginių bus tik daugiau.“ – vylėsi Alvaras su Jurgita.

Po šventinio koncerto jiedu planavo peržiūrėti ir bent vieną VIII-ojo kino festivalio „Sidabrinės gervės“ filmą. Anot jų, esant galimybei pamatyti kokybiškus filmus reikia ja pasinaudoti.

Domina ir sportas, ir koncertas

Kasmet šios sporto šventės nepraleidžia ir ilgamečiai bičiuliai, panevėžiečiai Vilius ir Juozas. Į šventinę programą šalia Kultūros ir poilsio parko jiedu atvyko dviračiais – tiesiai iš Senvagės, kur stebėjo sportininkų plaukimo varžybas.

„Renginys labai įdomus, tik spėk visur sudalyvauti. Gyvenu visai čia pat – pareisiu, pavalgysiu ir vėl grįšiu pasiklausyti koncerto.“ – juokėsi tiek sportininkų pasiekimais, tiek atlikėjų pasirodymais susižavėjęs Vilius.

Jam antrina ir drauge triatlono renginiuose dalyvaujantis Juozas.

„Anksčiau ir pačiam teko sportuoti, todėl su malonumu seku sportininkų rezultatus. O laukiant, kol dviratininkai suka ratus aplink parką, smagu ir gražios muzikos pasiklausyti.“ – „Sekundei“ pasakojo pašnekovas, stebėdamas atlikėjos Liepos pasirodymą.

Po jos į sceną užlipo grupė „Patruliai“ ir linksmino į vakarą vis gausiau besirenkančius panevėžiečius.

Penktadienio šventinė programa baigėsi VIII-ojo kino festivalio „Sidabrinės gervės naktys“ filmų peržiūra.

Šeštadienis – pilnas renginių

Šiandien, laukiant čempionų finišo, panevėžiečiams taip pat neteks nuobodžiauti. Nuo pat 9-os ryto miestiečius budina DJ Tadas Dee, vyksta lauko teniso bei gatvės futbolo ir krepšinio turnyrai.

13 valandą laukia grupės „Ritmas kitaip“ pasirodymas, o nuo 14.30 val. – Iliuzijos šou.

15.30 val. drauge šokti Zumbą kviečia sveikatingumo ir sporto klubas „IR TAU“.

Nuo 16 valandos miestiečius ir vėl linksmins gerai žinomų atlikėjų programa. Ją pradės panevėžiečio Virgilijaus Valuntonio ir „Vanilinio dangaus“ pasirodymas, 18 valandą į sceną žengs Vilija Matačiūnaitė, o nuo 20 valandos skambės latvio Laurio Reiniks dainos.

Turintys noro ir jėgų, nuo 22 valandos galės šėlti diskotekoje ir vidurnaktį stebėti VI-ąjį Baltijos šalių fejerverkų festivalį.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų