Panevėžyje paaiškės pirmieji Lietuvos breiko čempionai

Panevėžyje paaiškės pirmieji Lietuvos breiko čempionai

Dinamiškiausio gatvės šokio – breiko – meistrai šiandien susirinko Panevėžyje. „Cido“ areną drebina pirmasis Lietuvos breiko čempionatas. Jame, keturiose kategorijose varžosi apie šimtą šio šokio propaguotojų iš visos Lietuvos.

Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojami čempionatai kasmet rengiami vis kitame mieste, o šiemet panevėžiečiai gavo progą pamatyti ne tik sportinių šokių atstovus, bet ir atgimstančios gatvės šokių kultūros mylėtojų pasirodymus bei muzikines kovas. Renginio organizatorius, profesionalus breiko šokėjas, treneris ir Lietuvos breiko lygos vadovas Mindaugas Bružas tiki, jog šis čempionatas bus sėkmingas ir ateityje taps kasmečtiniu renginiu, kuris sutrauktų vis daugiau šokėjų, taip pat ir žiūrovų.

Šiais metais ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio breiko šokėjai sulaukė džiugios žinios – breikas, kaip sporto rungtis, įtrauktas į 2024 m. Paryžiuje vyksiančių vasaros olimpinių žaidynių programą. Jose tikimasi išvysti ir Lietuvos atstovus.

Šį savaitgalį Panevėžyje organizuojamo čempionato prizininkai, pasak M. Bružo, bus matomi kaip pretendentai atstovauti Lietuvai Paryžiuje 2024-aisiais.

„O iki to laiko jiems teks nuolat treniruotis, atiduoti visas jėgas ir įrodyti, jog jie gali būti geriausi bei parvežti Lietuvai olimpinius medalius“, – teigia M. Bružas.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų