Panevėžio rankininkėms – bronza

Savaitgalį Klaipėdoje vyko 2022-2023 m. Lietuvos jaunučių merginų U15 rankinio finalinės rungtynės. Panevėžio sporto centro rankininkės mažajame finale intriguojančioje kovoje, kuriai prireikė pratęsimo, nugalėjo Tauragės SC ekipą rezultatu 37:36 ir iškovojo trečiąją vietą.

„Finalinėse rungtynėse visos merginos puikiai kovojo ir lemiamu momentu joms rankos net nesudrebėjo. Gytė Mackevičiūtė paskutinę ataką įveikė varžovių gynybą ir pelnė išlyginamąjį įvartį, kuris mus nukėlė į pratęsimą. Jo metu sužibėjo vartus gynusi Vakarė Raščiūtė, kuri buvo išrinkta ir geriausia komandos žaidėja. Taip pat komandą visas rungtynes į priekį vedė daugiausiai įvarčių pelniusi Amanda Dzikavičiūtė. Jai puikiai padėjo Liepa Kakanytė bei Gabrielė Morkūnaitė. Gaila, kad pratęsimo metu teisėjui parodžius raudonas korteles netekome dviejų komandos žaidėjų – Amandos bei Liepos. Tačiau net ir tai neišmušė merginų iš vėžių, likusios sporto aikštelėje nepasimetė ir puikiai sužaidė rungtynių pabaigą, kurioje šventėme pergalę. Visos mano komandos merginos vertos atskiro paminėjimo“, – rezultatu džiaugėsi Panevėžio sporto centro rankinio trenerė Laura Salamanavičė.