Panevėžio lengvaatlečių triūsas įvertintas net 30 medalių

Panevėžio sporto centro ugdytiniai vyko į Uteną dalyvauti lengvosios atletikos jaunučių ir vaikų „Aukštaitijos taurė 2024“ IV etape. Sportininkų nuoseklus darbas treniruotėse puikiai atsispindi rezultatuose – į Panevėžį parvežta net tris dešimtis medalių.

Vaikų amžiaus grupėje 60 m barjerinį bėgimą greičiausiai įveikė Ignė Stakauskaitė (10,41 sek.) ir Danielius Armokas (10,54 sek.). Nubėgusi 60 m distanciją pirmoji finišo liniją kirto Liepa Valikonytė (8,44 sek.), Elzė Rasiulytė (8,86 sek.) ir Kajus Bartaševičius (9 sek.) užėmė trečią vietą, Saulė Likšaitė buvo ketvirta. 200 m distanciją Liepa Valikonytė (27,99 sek.) ir Danielius Armokas (29,14 sek.) įveikė antri, Elzė Rasiulytė (30,27 sek.) – trečia, Saulė Likšaitė – penkta. 500 m distanciją per 1 min. 35 sek. nubėgusi Aira Šlekytė užėmė pirmą vietą, Meda Revotaitė finišavo ketvirta. Šuolio į aukštį rungtyje Austė Mackevičiūtė peršokusi į 1 m 50 cm aukštį iškeltą kartelę laimėjo pirmą vietą, Lėja Ilgevičiūtė peršokusi į 1 m 30 cm iškeltą kartelę užėmė trečią vietą. Šuolio į tolį rungtyje Ugnė Šteinaitė laimėjo pirmą vietą, sportininkės rezultatas – 4 m 84 cm. Antra vieta priklausė Ignei Stakauskaitei (4 m 63 cm) ir Pauliui Janikūnui (4 m 51 cm), treti buvo Martyna Dubauskaitė (4 m 21 cm) ir Kajus Bartaševičius (4 m 50 cm), Lija Ilgevičiūtė užėmė penktą vietą. Rutulio stūmimo rungtyje Ugnė Šteinaitė įrankį nustūmusi 11 m 73 cm iškovojo antrą vietą, Justė Mašalaitė – trečią. Sportininkės rezultatas – 7 m 66 cm.

Jaunučių amžiaus grupėje 100 m barjerinio bėgimo distanciją greičiausiai įveikė Smiltė Paukštytė (16,48 sek.), trečia – Evita Vidzėnaitė (18,80 sek.), ketvirti buvo Liepa Mėlynytė ir Jokūbas Kaminskas. 100 m distanciją Julius Aukštikalnis įveikė trečias (12,35 sek.), Sofija Pavlijutė ir Lukas Mažukna – ketvirti, Emilija Celiešiūtė ir Tomas Alijošaitis – penkti. 200 m distanciją per 26,66 sek. įveikusi Smiltė Paukštytė užėmė pirmą vietą, Julius Aukštikalnis finišavo trečias (24,98 sek.), Emilija Celiešiūtė ir Lukas Mažukna – ketvirti, Aurėja Mackevičiūtė ir Arentas Gasiūnas – penkti. 800 m distanciją per 2 min. 23 sek. nubėgęs Ignas Gumbinas finišavo trečias, Arnas Lukoševičius – ketvirtas. Šuolio į aukštį rungtyje Liepa Mėlynytė peršokusi į 1 m 50 cm bei Ignas Gumbinas į 1 m 30 cm iškeltą kartelę užėmė antrą vietą, Urtė Šteinaitė šioje rungtyje buvo trečia. Sportininkės rezultatas – 1 m 35 cm. Šuolio į tolį rungtyje nušokęs 6 m 14 cm Rapolas Juknius laimėjo pirmą vietą, Paulina Ramanauskaitė buvo ketvirta. Rutulio stūmimo rungtyje pirmos vietos priklausė Rugilei Tupalskytei (9 m 52 cm) ir Artūrui Šerpyčiui (12 m), Arnas Bartusevičius buvo penktas.

Utenoje vykusiose varžybose dalyvavo Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerių Aldonos Dobregienės, Brigitos Šaučiūnaitės, Remigijaus Jakubauskas, Gyčio Krivicko, Kristinos Sabalytės ir Viktorijos Barvičiūtės ugdytiniai.