Panevėžio lengvaatlečiai skynė prizines vietas

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunių čempionatas, kuriame su beveik 600 sportininkų varžėsi ir būrys Panevėžio sporto centro ugdytinių.

Panevėžiečiai namo grįžo pasidabinę sidabro ir bronzos medaliais, o susumavus rezultatus miestų grupėje Panevėžiui atiteko penktoji vieta. Panevėžio sporto centras taip pat užėmė penktąją vietą.

Šįkart geriausiai sekėsi kūjo metikams, kuriems atiteko net dvi prizinės vietos. Kūjo metimo rungtyje Paulius Binkis įrankį nusviedęs 56 m 86 cm užėmė antrąją vietą. Toje pačioje rungtyje dalyvavęs Mindaugas Čereška užėmė trečiąją vietą. Sportininko rezultatas – 51 m 91 cm. 100 m distanciją Smiltė Paukštytė įveikė per 12,74 sek. ir užėmė antrąją vietą. Toje pačioje rungtyje dalyvavusi Patricija Grigalionytė finišo liniją kirto šešta. 200 m distancijoje Kasparas Breimelis finišavo trečias. Sportininko rezultatas – 22,75 sek. Toje pačioje rungtyje varžęsi Aidas Armokas buvo septintas, Benas Malinauskas – dešimtas. 400 m distanciją Benas Malinauskas įveikė trečias. Sportininko rezultatas – 52,24 sek. 4×100 m estafetiniame bėgime dalyvavusios Gilija Mėlynytė, Patricija Grigalionytė, Emilija Celiešiūtė ir Smiltė Paukštytė užėmė penktąją vietą, vaikinų komanda, kurią sudarė Aretas Gasiūnas, Aidas Armokas, Martynas Klimavičius ir Kasparas Breimelis, buvo septinti. Šuolio į aukštį rungtyje dalyvavusi Gilija Mėlynytė užėmė šeštą vietą, šuolio į tolį rungties dalyvis Rapolas Juknius buvo septintas.

Sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Aldona Dobregienė, Remigijus Jakubauskas ir Vidmantas Ščevinskas.