Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ liko apvogtas: LKL pripažino teisėjų klaidą

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ liko apvogtas: LKL pripažino teisėjų klaidą

Kaltinimai pavogus pergalę – ne be pagrindo.

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ir Kauno „Žalgirio “ komandų ketvirtadienį Panevėžyje vykusi antroji pusfinalio serijos akistata pažymėta ne tik apmaudžiu panevėžiečių pralaimėjimu, bet ir teisėjavimo klaidomis.

Ne veltui po didžiules aistras sukėlusių rungtynių panevėžiečiai socialiniuose tinkluose „Žalgirį“ išvadino pavogusiu pergalę iš panevėžiečių.

Po atkaklios kovos Andrea Trinchieri vadovaujama „Žalgirio“ ekipa po lemiamo Kevarriuso Hayeso metimo 90:89 pranoko Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ ir pusfinalio serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:0.

Pasibaigus rungtynėms Lietuvos krepšinio lygos teisėjų departamentas išanalizavo krepšinio arbitrų, teisėjavusių šiose rungtynėse, darbą bei konstatavo, kad teisėjų klaida paskutinėje atakoje nulėmė rungtynių laimėtoją.

Rungtynių pabaigoje po netaiklaus Keenano Evanso metimo po krepšiu varžėsi Džiugas Slavinskas ir Kevarriusas Hayesas.

„Žalgirio“ aukštaūgis žengtelėjo link jį atitveriančio „7bet-Lietkabelio“ žaidėjo, kluptelėjo užkliuvęs už kairės „7bet-Lietkabelio“ žaidėjo Dž. Slavinsko kojos ir, atsiremdamas į pastarojo nugarą, pastūmė varžovą.

Tačiau teisėjai šioje situacijoje neužfiksavo pražangos „Žalgirio“ žaidėjui.

Ši teisėjų klaida lėmė ir kauniečių pergalę. Mat užfiksavus žalgiriečio pražangą, panevėžiečių atstovui Dž. Slavinskui būtų tekę mesti du baudos metimus ir likęs rungtynių laikas turėjo būti 1 sek. Esant tokiam scenarijui, pergalę savo rankose galėjo turėti „7bet-Lietkabelis“, rungtynes pralaimėjęs tik vienu tašku.

Pagal LKL nuostatus, suklydęs teisėjas suspenduojamas trims savaitėms.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų