Panevėžiečiai puikiai pasirodė Baltijos šalių daugiakovių čempionate

Valmieroje (Latvija) baigėsi pirmasis 2023 m. vasaros sezono Baltijos šalių daugiakovių komandinis čempionatas. Dvi dienas su stipriausiais lengvaatlečiais Lietuvos rinktinės sudėtyje startavo ir trys Panevėžio sporto centro sportininkai.

Vaikinai turėjo įveikti dešimtkovės, o merginos – septynkovės – rungtis. Komandose dalyvavo U16, U18 ir U20 amžiaus lengvaatlečiai, kuriose varžėsi po keturis atrinktus geriausius jaunuolius iš kiekvienos šalies.

Susumavus rezultatus tarp šalies vaikinų aukščiausias penktas vietas užėmė U20 amžiaus grupėje varžęsis Kasparas Bačianskas ir U16 amžiaus grupėje dalyvavęs sportininkas iš Kauno. Kasparas Bačianskas įveikęs 100, 400 m bėgimo, šuolio į tolį, šuolio į aukštį, rutulio stūmimo, 110 barjerinio bėgimo, disko, ieties metimo ir šuolio su kartimi rungtis surinko 6269. Šis rezultatas sportininkui užtikrino penktą vietą. U18 amžiaus grupėje dalyvavusi Neda Vidzėnaitė surinkusi 3715 taškų užėmė devintą vietą. Sportininkė turėjo įveikti 100 m barjerinio bėgimo, šuolio į aukštį ir šuolio į tolį, rutulio stūmimo, ieties metimo, 200, 800 bėgimo rungtis. U16 amžiaus grupėje varžęsis Aidas Armokas įveikęs dešimtkovės rungtis užėmė vienuoliktą vietą (4554 tšk.).

Lietuvos jaunieji lengvaatlečiai daugiakovėje komandinėje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą. Kasparą Bačianską, Nedą Vidzėnaitę ir Aidą Armoką treniruoja Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerė Aldona Dobregienė.