Panevėžiečiai pralaimėjo Lietuvos vicečempionams

Šįvakar Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (13/11) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynes išvykoje žaidė su Vilniaus „Rytu“ (20/4). Panevėžiečiai susitikimą pralaimėjo rezultatu 100:113 (20:34, 26:35, 33:22, 21:22).

Šiame LKL sezone „7bet-Lietkabelis“ ir „Rytas“ susitiko jau trečią sykį. Iki šiol abejas rungtynes buvo laimėję Lietuvos vicečempionai – Vilniuje – 94:73, o Panevėžyje – 89:77.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. Mačo pradžioje „Ryto“ krepšininkai pirmavo 5:0, o kiek vėliau – 8:3. Įpusėjus pirmajam susitikimo ketvirčiui šalies vicečempionai pirmavo rezultatu 17:11. Vilniečiams įgijus 9 taškų persvarą (20:11) „7bet-Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas paprašė minutės pertraukėlės. Po jos panevėžiečiai pelnė 7 taškus be atsako ir visiškai priartėjo prie aikštės šeimininkų – 18:20.

Vėliau į priekį vėl šovė vilniečiai, kurie paskutinę kėlinio minutę pirmą kartą šiame mače įgijo dviženklį pranašumą – 31:20. Po pirmojo ketvirčio „Rytas“ pirmavo 34:20.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai pasiekė 18 taškų persvarą – 38:20. Itin rezultatyviai rungtyniavę „Ryto“ krepšininkai antrojo ketvirčio viduryje pirmavo 25 taškų pranašumu – 56:31. Per pirmąją rungtynių pusę vilniečiai pelnė net 69 taškus. Ilgoji pertrauka prasidėjo „7bet-Lietkabeliui“ atsiliekant 46:69.

Trečiąjį kėlinį panevėžiečiai pradėjo spurtu 7:0 ir sušvelnino savo atsilikimą iki 53:69. Sėkmingai žaisdami svečiai šio ketvirčio viduryje savo atsilikimą sumažino iki 12 taškų – 68:80. Po trijų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo rezultatu 91:79.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „7bet-Lietkabelio“ krepšininkams savo atsilikimą pavyko sušvelninti iki vienženklio – 84:92. Šiame ketvirtyje sužaidus 4 minutes „Ryto“ persvara ištirpo iki 3 taškų 94:91. Susitikimo pabaigoje panevėžiečiai pristigo jėgų, o tiksliau sužaidę vilniečiai iškovojo pergalę rezultatu 113:100.

„Rytas: Margiris Normantas 27, Justinas Gorhamas, Javinas DeLaurier ir R.J. Cole’as po 14, Martynas Echodas ir Gytis Radzevičius po 10, Arnas Velička 8, Marcusas Fosteris 6.

„7bet-Lietkabelis“: Paulius Valinskas 17, Deividas Sirvydis 16, Martynas Varnas 15,Džordže Gagičius 13, Diante Baldwinas 10, Gabrielius Maldūnas 9, Vytenis Lipkevičius 8, Džiugas Slavinskas 7.

Artimiausias rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais balandžio 13 dieną. Panevėžiečiai Klaipėdoje susitiks su vietos „Neptūno“ krepšininkais.