Panevėžiečiai nusileido „Neptūno“ krepšininkams (foto galerija)

Šįvakar Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10/6) namuose susitiko su Klaipėdos „Neptūnu“ (7/8). Susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 73:81 (16:19, 23:29, 22:16, 12:17).

Susitikimo pradžią sėkmingiau pradėjo klaipėdiečiai, kurie pirmavo rezultatu 7:1. Šeimininkams greitai pavyko pasivyti varžovus ir išsiveržti į priekį 8:7. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui aikštės šeimininkai pirmavo 3 taškų persvara – 12:9. Kėlinio pabaiga sėkmingiau susiklostė „Neptūno“ krepšininkams, kurie pirmavo rezultatu 19:16.

Antrajame ketvirtyje vyko apylygė kova. Įpusėjus šiam kėliniui panevėžiečiai atsiliko 2 taškais 30:32. Per pirmąsias dvidešimt žaidimo minučių geriau sekėsi uostamiesčio atstovams. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Neptūno“ ekipai pirmaujant rezultatu 48:39.

Antrosios runtynių pusės pradžioje aikštės šeimininkai jau atsiliko dviženkliu skirtumu – 41:52. Panevėžiečiai nepalaido pernelyg toli savo varžovų. Įpusėjus trečiajam kėliniui „7bet-Lietkabelis“ atsiliko tik 5 taškais – 54:59. Po trijų mačo ketvirčių „Neptūno“ ekipa pirmavo rezultatu 64:61.

Susitikimo laimėtojas sprendėsi ketvirtajame rungtynių kėlinyje. Jame visą laiką pirmavo svečiai. Panevėžietis Gabrielius Maldūnas, likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, sumažino šeimininkų atsilikimą iki 4 taškų – 70:74. „7bet-Lietkabelis“ nesugebėjo pasiekti persilaužimo ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 73:81.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 17, Gyorgy Golomanas ir Gabrielius Maldūnas po 10, Vytenis Lipkevičius 9, Mantas Rubštavičius 8, Kristianas Kullamae 6.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 16, Matas Jogėla ir Oskaras Pleikys po 14, Rokas Gustys 13, Matas Vaitkus ir Mindaugas Girdžiūnas po 8.

Artimiausią susitikimą „7bet-Lietkabelis“ žais sausio 18 dieną. Panevėžiečiai Europos taurės rungtynėse išvykoje susitiks su Ulmo „Ratiopharm“ krepšininkais.