V. BULAIČIO nuotr.

Olimpinė diena įsibėgėja

Olimpinė diena įsibėgėja

Tūkstančiai žmonių, atvykę į Olimpinės dienos šventę, aktyviai dalyvauja įvairių sporto šakų varžybose.

Nuo pat renginio pradžios sporto entuziastai išbando savo jėgas 83 skirtingose rungtyse. Į renginį atvyko populiariausių miesto komandų – KK „Lietkabelio“ ir FK „Panevėžio“ –  žaidėjai.

Kai kurie futbolininkai kartu su kitais dalyviais įveikė olimpinės mylios distanciją.

„Ir anksčiau man yra tekę dalyvauti panašiuose renginiuose gimtojoje Ukrainoje“, – „Sekundei“ sakė FK „Panevėžys“ gynėjas Andrejus Karvackis.

Jam pritarė kartu olimpinę mylią įveikęs saugas iš Latvijos Edgaras Fiodorovas. Abu žaidėjai teigė, kad jaučia didelį malonumą dalyvaudami tokiame populiariame renginyje.

Didelio susidomėjimo sulaukė gatvės krepšinio turnyras, kuriame varžosi 12 komandų, suskirstytų į 4 pogrupius po 3 komandas. Sėkmingai  LTEAM 3×3 krepšinio turnyrą pradėjo Panevėžio komanda „Adorma-Roletai Jums“. Laimėję pirmas dvejas rungtynes rezultatais 10:7 bei 19:17, panevėžiečiai tapo savo pogrupio nugalėtojais pateko tarp aštuonių stipriausiųjų ekipų. Komanda „Adorma-Roletai Jums“, kuriai atstovauja Mantas Vaznonis,  Darius Griškėnas, Rimantas Daunys ir Žygimantas Šimonis, tęs kovą ketvirtfinalyje.

„Gatvės krepšinio specifika visiškai kitokia nei salės. Nors mūsų komanda sukurta neseniai, bet jau sugebėjome laimėti atrankos turnyrą ir patekti tarp 12 stipriausiųjų šalyje. Rungtyniaudami savo gimtajame mieste stengsimės pasirodyti kuo geriau. Džiaugiamės, kad mūsų palaikyti susirinko toks gausus sirgalių būrys“, – „Sekundei“ sakė komandos „Adorma-Roletai Jums” įkūrėjas, o taip pat ir žaidėjas M. Vaznonis.

Miesto sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis pasidžiaugė, kad renginys vyksta sklandžiai.

„Kiek teko bendrauti su svečiais ir dalyviais, visi patenkinti jokių nusiskundimų nėra  Tie kurie dar nespėjo atvykti į renginį, gali tai dar padaryti. Šventė tęsis iki vakaro, o ją vainikuos koncertas“, – „Sekundei“ sakė J. Jasiukaitis.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų