Odontologai griauna stereotipus

Odontologai griauna stereotipus

Ne vieno svajonė – turėti ne tik gražią šypseną, bet ir galėti normaliai valgyti, tačiau nemaža dalis žmonių yra įsitikinę, kad tai ne jų kišenei.

Pirmas žingsnis – pasidomėti

Baltijos implantologijos centro vadovas Andrius Kilda teigia nuolat susiduriantis su panašia nuomone, kuri, beje, neretai būna neteisinga. Tad kalbėdamas pakvietė pacientus drąsiau domėtis, nebijoti konsultuotis tiek elektroninėje erdvėje, tiek tiesiogiai užsiregistravus pas gydytojus.

Moderni odontologijos klinika Baltijos implantologijos centras stengiasi dirbti lanksčiai. Specialisto konsultacija čia nieko nekainuoja ir neįpareigoja žmogaus ateityje čia gydytis. A. Kilda patarė nedvejoti, užsukti pasitarti su gydytoju, kokios dantų problemos, kokie gydymo būdai tinka būtent tam žmogui ir kiek tai jam kainuotų.

„Pradinę informaciją suteikiame ir internetu tiek socialiniame tinkle „Facebook“ ar tiesiog interneto puslapyje esančia pokalbių programa. Pastebime, kad žmonės neretai tiesiog vengia bendrauti su gydytoju, manydami, kad tai juos kaip nors įpareigos, o ir kainų nuojauta neretai viršiją tikrąsias net kelis kartus“, – sako vadovas.

Priimtiniausi variantai

Modernias technologijas naudojančios odontologijos klinikos pacientai – įvairių socialinių sluoksnių žmonės. Pasak A. Kildos, aptarus dantų būklę su gydytoju, pacientui pasiūlomai keli gydymo ar rekonstrukcijos būdai, iš kurių pacientas gali pasirinkti labiausiai atitinkantį jo savijautą ir finansinę padėtį. Visada išdėstomos visos galimybė ir ieškoma pacientui patraukliausios.

Dantų protezas įtvirtintas ant dviejų implantų

Dantų protezas įtvirtintas ant dviejų implantų

„Šiuo metu naujausios gydymo metodikos leidžia atkurti visus dantis pasinaudojant tik 4 dantų implantais. Tai taupus ir patogus būdas vėl visavertiškai mėgautis maistu ir pasitikėti savimi. Tačiau pasitaiko pacientų, kuriems ir šis būdas sunkiau pasiekiamas. Jiems galime pasiūlyti gydytis žingsnis po žingsnio, pavyzdžiui, pradedant nuo ant dviejų implantų tvirtinamo išimamo protezo. Tai tarpinis sprendimas, kuris leidžia tvirčiau fiksuoti protezus burnoje nei laikosi įprastos išimamos plokštelės. Po kurio laiko galima gydymą pratęsti įsukant papildomus implantus ir protezą įtvirtinti, kad nereikėtų išimti. Įprasta plokštelė per ilgesnį laiką leidžia tirpti kaului, tad ateityje panorėjus atkurti dantis ant implantų, tai gali tapti sudėtingiau“, – sako klinikos vadovas.

Klinikoje galima patraukliomis sąlygomis pasinaudoti lizingo bendrovės paslaugomis. Tuomet, jei bus išsimokama per metus, nėra jokio pabrangimo. Pasak A. Kildos, jeigu išsimokėti prireikia ilgesnio laiko, taip pat galima rasti sprendimą.

Lanksčiai dirbanti klinika ne vien randa įvairiausių finansiškai pacientams naudingų sprendimų, bet  patraukli ir grįžtantiems iš užsienio pacientams.

„Padedame tiems, kurie bando surasti kelią pas odontologą sugrįžę iš užsienio. Prašome iš anksto registruotis, kad nereikėtų pas specialistą laukti dviejų mėnesių, kai žmogus teturi dvi savaites. Prireikus, taikomės prie paciento ir dirbame taip, kad jam grįžus galėtume padėti maksimaliai“, – pasakoja A. Kilda.

 

Komentarai

  • Suprantame, kad straipsnis reklaminis, bet tada reikėtų ir kainas parašyti, ir kiek trunka gydymas, kokios papildomos procedūros ir tyrimai daromi. Per kokį pusmetį, manau, tenka pacientams apsilankyti pas ne vieną specialistą, dažnai naudotis burnos higienistų paslaugomis ir t.t. Susidaro įspūdinga sumą. Mažinkite kainas – ateisim 🙂 Tik nereikia demagogijos apie labai brangias medžiagas.

  • kai panevezyje virs 60 odontologu kabinetu o kainos daug kur panasios kosmines todel ir vaikstom bedanciai

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų