Gilad Kavalerchik nuotr.

O. Baleišytė dviračių treko varžybose Izraelyje nuskynė keturis medalius

Izraelyje vykusiose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Tel Aviv Cup“ (UCI II kategorija) jėgas išbandė 8 Lietuvos dviratininkai, iš kurių – 4 Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Tai Olivija Baleišytė, Justas Beniušis, Laurynas Vinskas ir Tadas Baranauskas.

Olivija Baleišytė iškovojo 4 medalius: sportininkė laimėjo omniumą (16 dalyvių) ir medisoną (8 komandos), o sprinte ir keirine (po 11 dalyvių) iškovojo antrąsias vietas.

Vyrų sprinte (9 dalyviai) ir keirine (10 dalyvių) Laurynas Vinskas užėmė ketvirtą, o Justas Beniušis – penktą vietas. Jaunių omniume (14 dalyvių) Tadas Baranauskas užėmė šeštą vietą. Vyrų medisone (11 komandų) J. Beniušis užėmė dešimtą, o T. Baranauskas – vienuoliktą vietas. Varžybose dalyvavo 17 šalių dviratininkai.

Oliviją, Justą ir Lauryną varžyboms ruošia Dmitrii Leopold, Tadą – Anatolijus Novikovas.