P. Židonio nuotr.

Nukritus detalei, sunkiai sužalotas darbuotojas

Nukritus detalei, sunkiai sužalotas darbuotojas

Ketvirtadienį pirmoje dienos pusėje į Pramonės gatvėje įsikūrusią vieną didžiausių Panevėžyje gamyklų „Schmitz Cargobull Baltic“ lėkė greitosios pagalbos medikai ir kitos specialiosios tarnybos.

Buvo pranešta, kad ant 46-erių darbuotojo gamybinėse patalpose nukrito vilkiko metalinės puspriekabės grindys. Darbuotojas dėl daugybinių trauminių sužalojimų skubiai išvežtas į Respublikinės Panevėžio ligoninės Skubiosios pagalbos-priėmimo skyrių.

Kaip teigė Valstybinės darbo inspekcijos Panevėžio teritorinio skyriaus patarėjas-vyriausiasis darbo inspektorius Vaidas Pauliukas, apie nelaimę jiems buvo pranešta nedelsiant. Į įvykio vietą buvo išsiųsti du darbų saugos specialistai. Kaip paaiškėjo, ant vieno iš darbuotojų užvirto surinkimo linija važiavusi plokštė, naudojama automobilių priekaboms gaminti.

O kodėl ši plokštė virto, atsakys tik tyrimas. Viskas dar labai šviežia, kad būtų galima daryti išvadas“, – sakė V. Pauliukas.

Pasak Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stoties direktorės Rūtos Ramoškienės, žmogus patyrė daugybinius trauminio pobūdžio sužalojimus. Didžiausias smūgis teko krūtinės ląstai ir juosmeniui.

Jis patyrė daugybines traumas, tačiau sąmonės nebuvo praradęs. Nukentėjusysis skubiai perduotas Respublikinės Panevėžio ligoninės skubiosios pagalbos medikams, jie ir įvertins sužalojimų pobūdį bei sunkumą“, – kalbėjo R. Ramoškienė.

Sekundės“ žiniomis, vyras paguldytas į reanimacijos palatą, jo būklė stabili.

Savo tyrimą pradėjo ir Panevėžio policija.

 

,

Komentarai

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų