Lietuvos čempionai įveikė panevėžiečius (foto galerija)

Šįvakar Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (13/10) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse namuose žaidė su Kauno „Žalgiriu“ (21/2). Panevėžiečiai susitikimą pralaimėjo rezultatu 77:83 (16:22, 24:28, 18:18, 19:15).

Rungtynes „Kalnapilio“ arenoje sėkmingiau pradėjo kauniečiai. Sužaidus pusantros minutės Lietuvos čempionai pirmavo jau 7:0. „7bet-Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas paprašė minutės pertraukėlės. Po jos aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 12:0 ir pirmavo 5 taškų persvara 12:7. Tuomet „Žalgirio“ strategas Andrea Trinchieri paprašė atsakomosios pertraukėlės. Svečiams pavyko perimti iniciatyvą – pirmą mačo ketvirtį kauniečiai laimėjo rezultatu 22:16.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgirio“ komanda pirmą sykį šiame susitikime įgijo dviženklį pranašumą – 27:16. Įgytą persvara šalies čempionai išlaikė iki ilgosios pertraukos. Poilsio komandos išėjo „Žalgirio“ ekipai pirmaujant rezultatu 50:40.

Panašią persvarą kauniečiai išlaikė ir antrosios rungtynių pusės pradžioje. Trečiajame ketvirtyje sužaidus pusę laiko „7bet-Lietkabelis“ atsiliko 48:59. Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Žalgirio“ komanda turėjo 10 taškų pranašumą – 68:58.

Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui panevėžiečiai atsiliko 12 taškų skirtumu – 67:79. Likus žaisti dvi minutes aikštės šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą iki 75:81.Nepaisant visų pastangų, panevėžiečiams pavyti šalies čempionų nepavyko. „7bet-Lietkabelis“ pralaimėjo rungtynes rezultatu 77:83.

7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 23, Gediminas Orelikas 20, Vytenis Lipkevičius ir Diante Baldwinas po 9, Paulius Valinskas ir Nikola Popovičius po 6.

Žalgiris“: Lukas Lekavičius 14, Keenanas Evansas 13, Dovydas Giedraitis 11, Laurynas Birutis ir Edgaras Ulanovas po 8, Kevarriusas Hayesas 7, Edmondas Sumneris, Arnas Butkevičius ir Brady Manekas po 6.

Artimiausias LKL čempionato rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais balandžio 7 dieną. Panevėžiečiai išvykoje susitiks su Vilniaus „Ryto“ krepšininkais.