L. Valikevičiūtei – 6 tarptautinių varžybų aukso medaliai

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos dviratininkai, treniruojami dviračių trenerio Dimitrii Leopold dalyvavo „Silk Way Series Astana I“ tarptautinėse dviračių sporto treko varžybose CL2- CLASS 2 Kazachstane, Astanos mieste.

Varžybose gimnazijos bei Lietuvos garbę gynė net keturi sportininkai – Lukas Sakavičius, Matas Sakavičius, Eimantas Vadapalas ir Lauryna Valikevičiūtė, kuri iškovojo net 6 pergales.
Pirmosiose ir antrosiose varžybose L. Valiukevičiūtė laimėjo sprinto, keirino ir eliminavimo rungtis, kuriose dalyvavo nuo 6 iki 8 dviratininkių.
Pirmosiose varžybose Matas Sakavičius buvo aštuntas, Eimantas Vadapalas – devintas, o Lukas Sakavičius – 11-as. Keirine (18 dalyvių) M. Sakavičius klasifikuotas ketvirtas, E. Vadapalas – 10-as, o L. Sakavičius – 13-as. Eliminavime (18 dalyvių) M. Sakavičius užėmė 12-ą vietą.
Antrosiose varžybose E. Vadapalas buvo devintas, M. Sakavičius – 10-as, o L. Sakavičius – 11-as. Keirine (18 dalyvių) E. Vadapalas užėmė penktą, L. Sakavičius – šeštą, o M. Sakavičius – devintą vietas.
Nuo praėjusių metų rugsėjo mėnesio Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos dviratininkai pradėjo bendradarbiauti su Simonos Krupeckaitės sporto akademija.
„Simona Krupeckaitė prisijungė prie gimnazijos jaunųjų dviratininkų rengimo, jų pasiruošimo sporto varžyboms. Jos gebėjimai ir patirtis davė puikius rezultatus ir tai parodė tarptautinės varžybos Čekijoje ir Kazachstane. Visi gimnazijos sportininkai gerina savo asmeninius rezultatus ir kiekvienose varžybose važiuoja vis geriau ir greičiau“ – sakė treneris Dmitrii Leopold.
Varžybose Astanos mieste dalyvavo Azerbaidžano, Kazachstano, Lietuvos ir Uzbekistano dviratininkai.