Krepšininkai namuose patyrė pralaimėjimą

Šįvakar Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse namuose žaidė su Vilniaus „Rytu“. Panevėžiečiai susitikimą pralaimėjo rezultatu 77:89 (18:17, 22:26, 16:20, 21:26).

Mačo pradžioje panevėžiečiams pirmaujant rezultatu 7:2, svečių ekipos strategas Giedrius Žibėnas paprašė minutės pertraukėlės. Po kelių akimirkų, kai šeimininkai pirmavo 12:4, „Ryto“ vyriausiasis treneris paprašė dar vienos pertraukėlės. Nepaisant to, šeimininkai pirmą sykį šiame susitikime įgijo dviženklę persvarą – 14:4. Kėliniui baigiantis sėkmingiau sužaidė Lietuvos vicečempionai. „7bet-Lietkabelio“ pranašumas po pirmųjų dešimties žaidimo minučių siekė vos vieną tašką – 18:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje, po Martyno Echodo dėjimo iš viršaus, priekyje jau buvo Vilniaus „Rytas“ 19:18. Panevėžiečių puolimas pradėjo strigti, o tuo pasinaudoję svečiai perėmė iniciatyvą. Įpusėjus antrajam kėliniui „7bet-Lietkabelis“ atsiliko 28:34. Aikštės šeimininkai neleido vilniečiams pabėgti toli į priekį. Poilsio komandos išėjo „Ryto“ ekipai pirmaujant rezultatu 43:40.

Antrąją susitikimo pusę sėkmingiau pradėjo „7bet-Lietkabelis“. Panevėžiečiai dviejų minučių atkarpą laimėjo 8:2, o Aukštaitijos sostinės komanda jau buvo priekyje 48:45. Vėliau rungtynės vyko taškas į tašką. Trečiojo ketvirčio pabaigoje vilniečiams pavyko kiek atitrūkti. Po trijų kėlinių „7bet-Lietkabelis“ atsiliko 7 taškais – 56:63.

Mačo laimėtojas sprendėsi ketvirtajame susitiko kėlinyje. Jį sėkmingiau sužaidę vilniečiai iškovojo pergalę rezultatu 89:77.

7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 23, Nikola Popovičius 18, Vytenis Lipkevičius 11, Gediminas Orelikas 9, Paulius Valinskas 7.

„Rytas“: Martynas Echodas 19, Gytis Masiulis 14, Javinas DeLaurier ir Marcusas Fosteris – po 10, Arnas Velička 9.

Balandžio 1 dieną Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ namuose susitiks su Kauno „Žalgiriu“. Susitikimas „Kalnapilio“ arenoje prasidės 18 valandą 50 minučių.