Krepšininkai laimėjo Jonavoje

Šįvakar Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ išvykoje žaidė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) antrąsias mažojo finalo serijos rungtynes su Jonavos „CBet“. Panevėžiečiai susitikimą laimėjo rezultatu 88:87 (23:27, 22:25, 13:15, 30:20).

Pirmąsias serijos dėl bronzos medalių rungtynes, vykusias Panevėžyje, „7bet-Lietkabelis“ pralaimėjo rezultatu 80:89 (20:25, 19:23, 23:25, 18:16).

Rungtynes Jonavoje sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie pačioje mačo pradžioje pirmavo rezultatu 10:3. „7bet-Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes buvo priverstas prašyti pirmosios minutės pertraukėlės. Po jos panevėžiečiai sužaidė tiksliau. Įpusėjus pirmajam mačo ketvirčiui „7bet-Lietkabelis“ atsiliko tik 3 taškais – 11:14. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių „CBet“ komanda pirmavo rezultatu 27:23.

Antrojo kėlinio pradžioje po Jordeno Duffy tritaškio metimo svečiai išsiveržė į  priekį 28:27. Po to dar septynis du taškus pelnė Mantas Rubštavičius ir „7bet-Lietkabelis“ pirmavo jau 8 taškais – 35:27. Sužaidus pusę laiko šiame ketvirtyje panevėžiečiai pirmavo rezultatu 38:35. „7bet-Lietkabelio“ krepšininkams nepavyko išlaikyti įgyto pranašumo. Ilgoji pertrauka prasidėjo svečių ekipai atsiliekant 45:52.

Pačioje trečiojo kėlinio pradžioje jonaviečiai pirmą kartą šiame susitikime įgijo dviženklę persvarą 55:45. Panašų pranašumą „CBet“ išlaikė iki šio ketvirčio pabaigos. Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui jonaviečiai pirmavo rezultatu 67:58.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje sužaidus vos per dvi minutes panevėžiečiai vėl sugebėjo priartėti prie aikštės šeimininkų – 64:69. „CBet“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus paprašė minutės pertraukėlės. Nepaisant to, įsibėgėjusius svečius jonaviečiams sunkiai sekėsi stabdyti. Po Gabrieliaus Maldūno metimo iš po krepšio rezultatas tapo lygus 71:71. Dramatiškoje rungtynių pabaigoje geriau sekėsi svečių ekipos krepšininkams, kurie laimėjo susitikimą rezultatu 88:87.

„CBet“: Glynnas Watsonas 29, Jeffery Garrettas 16, Goranas Huskičius 11, Dovis Bičkauskis 10, Martinas Laksa 8.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 17, Kristianas Kullaame, Gediminas Orelikas ir Mantas Rubštavičius po 11, Jordenas Duffey 9.

Po rungtynių Jonavoje serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1:1. Trečiasis „7bet-Lietkabelio“ ir „CBet“ ekipų susitikimas vyks pirmadienį Panevėžyje. Mačas „Kalnapilio“ arenoje prasidės 18 valandą 30 minučių.